2733
2734

خانما من چند روز دیگه کیست تخمدانم رو لاپاراسکوپی میکنم خییییلی استرس دارم اگه ممکنه راهنماییم کنید سخته ؟ بعدش نازایی نمیاره ؟  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب مال من کیست کاملا خارج از تخمدان و خیلی بزرگ در حد توپ بسکتبال. 5 تا 6 لیتر آب توش بود. کیست مویی و از این چیزها نبود

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.
خب مال من کیست کاملا خارج از تخمدان و خیلی بزرگ در حد توپ بسکتبال. 5 تا 6 لیتر آب توش بود. کیست مویی ...

مال منم خیییلی بزرگه ۱۲ سانته تو سونو زده کیست ساده . بعدش باردار شدین شما ؟ مشکل خاصی نداشتین 

خب مال من کیست کاملا خارج از تخمدان و خیلی بزرگ در حد توپ بسکتبال. 5 تا 6 لیتر آب توش بود. کیست مویی ...

خارج تخمدان ک کیست تخمدان نمیشه توپ یستکبال😯😯

به هرکس که می نگرم در شکایت است ،درحیرتم که لذت دنیا به کام کیست
2740
مال منم خیییلی بزرگه ۱۲ سانته تو سونو زده کیست ساده . بعدش باردار شدین شما ؟ مشکل خاصی نداشتین 

من ازدواج نکردم ولی بعد از عمل چند بار آزمایش کنترلی دادم گفتن همه چی عالیه و هیچ مشکلی نداری بخاطر فعالیت زیاد تخمدانها هست. البته من رو جراح عمومی عمل کرد نه متخصص زنان. بهترین جراح 

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.
خارج تخمدان ک کیست تخمدان نمیشه توپ یستکبال😯😯

منشاش تخمدان بود یعنی به تخمدان متصل بود ولی چون بیرون زده بود کل فضای شکم رو گرفته بود. من وزن بسیار پایینی داشتم بعد از عمل هم دو سایز کم کردم و شکمم چسبید به کمرم دقیقا. خب چون تمام فضا رو گرفته بود و کبد و بقیه چیزها رو برده بود بالا 

من جراحی باز کردم.کیستم هم بزرگ بود.ربطی به بارداری ندارخ.دکتر من بعد عمل گفت از سه ماه به بعد میتونی اقدام کنی البته من بچه دارم دیگه نمی خوام باردار شم ولی نگران نباش هیچ ربطی نداره به بارداریت

من لاپارا نکردم برا من جراحی باز بود

منم جراحی باز انجام دادم ولی این درد روده هام و حالت پروییدی داره اذیتم میکنه بهتر که نشدم زندگیم داره میشه جهنم همش درد زیر سکمی دارم 😭😭😭😭نمیدونم چکار کنم خستم کرده والا دارم دیونه میشم 

2706