2737
2734
عنوان

تولد رو چیکار کنم!؟

304 بازدید | 28 پست

بچه ها سه روز دیگه تولد شوهرمه. واقعا نمیدونم چیکار کنم. مهمونامون خانواده هامون هستن و دوستامون. حالا به نظر شما تو خونه تولد بگیرم یا بریم رستوران؟؟؟ تم هم بذارم مثل تم سبیل یا سوسول بازیه؟؟؟

یه سوال از همه مهمتر اینکه هدیه چی بگیرم؟؟؟ به غیر از ساعت و عطر

😱😱😱😯

پی نوشت: جلو جلو از تمام دوستانی که پیشنهاد قرمه سبزی و لباس قرمز رو میدن کمال تشکر رو دارم. 😁😍😂😂

خونه بگیر اگ خونت شیکه تمم بزار سوسول بازی نیس...غذام اگ وضعت خوبه چلو گوشت بده با برنج و ژله و بستنی و کلی ریخت و پاش

الهی فرمون زندگی مو دادم ب دستت ...تو برام بساز تو بسازی قشنگتره   خدایا خودت مواظب پسرام و همسرم باش😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگ همسرت ماشین داره و صبح میره سرکار .یکساعت قبلس برو کل ماشینشو بادکنک پر کن وقتی درو باز میکنه اول صبحی سورپرایز  شه.

شبم وقتی برمیگرده از سرکار مهموناتو دعوت کن و اینم ی سورپرایز دیگه.تم تولدم بنظرم چندتا بادکنک هلیم دار ب عدد سن همسرتون بگیر برای کنار مبل 

و اینکه کادو میتونه کمربندچرم کیف پول، کیف

دستی لباس ، ،یا حتی بلیط کنسرت باشه

2740

تم بزرگسال داریم ، رستوران بهتره چون بریز بپاش نداره، خودت راحت تری، هدیه خیلی چیزا هست ، هدفون فانتزی، تی شرت، زنجیر نقره، کمربند یا کیف چرم، لباس ورزشی گرمکن، ساعت ، کت شلوار، پیراهن، عینک آفتابی مارک ، کفش و ...

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕

شمع وسیبیل بگیر بایه بادکنک سیبیل سالاد میوه درست کن فشفشه بگیر دوتا گل رزم بگیر من ترجیحم خونه است غذاهم فیله سوخاری باسالادکلم درست کن

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....

به نظرم چون خانواده هاتونم هستن تو خونه صمیمانه تره. 

میتونی عکسشو با یه متن عشقولانه رو کیکش چاپ کنی. غذا رو نمیدونم بستگی‌ داره چی‌ رو‌ میتونی خوب و‌خوشمزه بپزی. دسر هم پاناکوتا و‌ ژله بستنی و موس شکلات و پودینگ و اینا خوبه. 

کادو هم باز بستگی داره چی دوست داره یا چی نیاز داره. میتونی دستبند چرم و طلا بدی، ست چرم، کیف اداری اگه استفاده میکنه، لباس، عینک