2733
2739
عنوان

بچم خیلی چاقه من چه خاکی به سرم بریزم؟نه ماهه دار ها بیایین لطفا.

| مشاهده متن کامل بحث + 6386 بازدید | 75 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا آلپز میدم.خودشم دو وعده میدم غذا.نمیدونم چرا هی چاق میشه.منو شوهرم چاق نیستیم

شاید مشکل تیروئیدی داره..علاوه بر دکتر تغذیه یه دکتر داخلی ببر چکاپ کنه بچه رو خدایی نکرده دیابت نگیره توی این سن..

لطفا یه صلوات برای رسیدن به خواسته هام بفرستید    
2742

عاشق بچه های تپلم البته میدونم واسه مامانش سختی داره...ولی چ کنم خیلییییی دوس دارم میشه عکسشو بذاری عزییییییزم!؟

مدتی هست زخم دل من خورده نمک /از کس وناکس وبیگانه شنیدم متلک /رحمه الله علی الحب حسین بن علی/سرارباب سلامت حرف مردم ب درک❤️🌹❤️هرکس ب کسی نازد ماهم ب علی نازیم ...باافتخار شیعه ی مولاعلی(ع)

زیاد غذای کمکی بش نده اگه شیر میخوره. کار دیگه ای نمی تونی بکنی ممکنه بچه ها تو شیرخوارگی چاق بشن اما وزنشون همون جور باقی نمی مونه خیلی تغییر میکنن وقتی را بیفته دندوناش بخوان در بیان لاغر میشن

خیلی بچه تپلی دوست دارم 😍😍عکسش بزار ببینیم چون دختر من از اول لاغر بود الان که ۲۰ماهشه ۱۱/۵هست فکر ...

تو رو خدا اینطوری نگید درسته یکم بامزه تره اما شما توی خیابون یه زن یا مرده خیلی چاق رو ببینی چه احساسی بهت دست میده؟؟..به نظرت بامزست؟؟

2740
شما بچتون تو ۱۰ماهگی چند کیلو بود؟خواهشا بگین دیگه

عزیزم دوست منم بچش خیلیییی چاق بود یهو راه افتاد آب شد بچه هیچی ام نمیخوره نگران نباش اصن

مدتی هست زخم دل من خورده نمک /از کس وناکس وبیگانه شنیدم متلک /رحمه الله علی الحب حسین بن علی/سرارباب سلامت حرف مردم ب درک❤️🌹❤️هرکس ب کسی نازد ماهم ب علی نازیم ...باافتخار شیعه ی مولاعلی(ع)
تو رو خدا اینطوری نگید درسته یکم بامزه تره اما شما توی خیابون یه زن یا مرده خیلی چاق رو ببینی چه احس ...

خوب این هنوز بچه اس شیر مادرش حتما چربه وقتی قد بکشه راه بره لاغر میشه دختر جاریم هم همیجور بود خیلی تپل ولی الان که سه سالشه لاغر شده 

دخملـــــــای من مامان فداتون👧👧
باشه حتما میبرم.حیلی نگرانشم

حتما پیگیرش شو..چون الان که بچست راحت لاغر میشه یه ده سال دیگه با عمل جراحیم درست بشو نیست..امیدوارم حل بشه مشکلتون و بچتون همیشه سلامت باشه..

یاعلی

پسرمن تادوسالگی انقدرتپل بود که خودم ازپس بغل کردنش برنمیومدم ازبامزگی وخوشگلیش هرچی بگم کم گفتم بیرون میبردم ازدستم میگرفتنش فقط میچلوندنش.کم کم لاغرشد باورت میشه الان شیش سالشه ومن دکترمیبرمش بخاطر صعیف بودنش?اشتها اصلا نداره لاغر لاغر فقط قدکشیده

برای باردیگرمادرشدن،منتظر میمانم  
زیاد غذای کمکی بش نده اگه شیر میخوره. کار دیگه ای نمی تونی بکنی ممکنه بچه ها تو شیرخوارگی چاق بشن ام ...

هشت تا دندون داره.خیلیم زرنگه میتونه تنهایی بلند بشه.نمیدونم چرا لاغر نمیشه😣

2706