2737
2739

سلام خانوما من بچم نه و نیم ماهشه خیلی چاقه چه غذاهایی بهش بدم که مفید باشه ولی چاق نکنه.لطفا راهنمایی کنین.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تورو خدا ببیرش دکتر تغذیه..چاقی خیلی بده خیلی خیلی بد..هورمونو بهم میریزه کمر درد و صافی کف پا و زانو درد و .. میاره.

علاوه بر اون وقتی بزرگ شد همه ی دوستاش لاغر و خوش استایلن خیلی عذاب میکشه خیلی نابود میشه..

لطفا یه صلوات برای رسیدن به خواسته هام بفرستید    
2740

فکر کنم هیچ کس بچه اش رشدش مثل پسر من نباشه ولی تا ۲ساله اش شد دیگر غذاش کمتر شد الان اینقدر التماس میکنم بیا غذا بخور ۱سال هست از ۲۰کیلو بیشتر نشده شما هم زیاد غصه نخور 

امن یجیب المضطر اذا دعاه ویکشف السو
بردم دکتر عوض راهکار باهام دعوا کرد که چرا اینقدر بچرو چاق کردم

عوض کن دکتر تغذیه رو تو رو خدا کنترل کن این وضعیتو..وگرنه وضعیت اجتمایی و آیندش از بین میره..اعتماد به نفسشم میبازه و خودش قبول میکنه که هیکلش چقدر زشت و بده..

لطفا یه صلوات برای رسیدن به خواسته هام بفرستید    
از الان تو خونت اصلا تنقلات نگهندار غذاهاش رو هم بدون روغن درست كن ابپز بده بخوره بزار ذايقه اش عادت ...

والا آلپز میدم.خودشم دو وعده میدم غذا.نمیدونم چرا هی چاق میشه.منو شوهرم چاق نیستیم

اخی خیلی ناراحت کننده است بمیرم بچه ها دلشون میخواد بخورن ولی همش رژیم.

برادرزاده شوهرم چاق بود خیلی هشت سال پیش زنعموش شدم رفت مدرسه تا دو سال پیشم چاق بود همش بهش غذا نمیدادن گریه میکرد یواشکی میخورد ولی به حدی زیباست که اصلا نظیر نداره هیچ عیب و نقصی نداره الان که بزرگتر شده دوساله ورزشو کم خوری میکنه ماشالله هیکلش عالی شده یعنی ندیدم تو عمرم دختر به این زیبایی تا این حد 😍😍

[QUOTE=58478292]بردم دکتر عوض راهکار باهام دعوا کرد که چرا اینقدر بچرو چاق کردم[/QUOT ببرش یه دکتردیگه دکتر وظیفه اشو باید انجام بده

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
2706