2733
2739
این اوا میگرن رو چه مدت باید استفاده کنیم.اگه پیدا کردیم یه جا بگیریم که به مشکل نخوریم

مثل سوماتو تریپتانه.....دقیقا عملکردش همینه با این تفاوت که مجوز نگرفته تو کشور ما...و قا چاق بعضی دارو خانه ها دارن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از پونزده سالگی سالی شش هفت بار بعد ببست سالگی ماهی ده بار بعدشم هرروز تا الان[/QUOTE]

ناناز تو خود منی...خود من....منم مثل تو....الان با هر رنگ لباس تو خونه ام دستمالی دارم رنگی به سرم میبندم بلکه پسرم نگه مامانم همه اش خوابه و درد داره و زولیده ست...همسرم که عادت کرده بنده خدا....

2728
از چه سنی شروع شد سردردات عزیزم؟الان چند سالته؟

من یازده سالگی سالی دو سه بار با نصف استامینوفن ساده جواب میدادم و بعدها دانشگاه ماهی یکبار و الان در استانه 40 سالگی هر روز

ممنون.فعلا همین قطره رو یه شش ماهی بخورم ببینم چی میشه.الان باز یه چند روزیه سرم همش سنگینه و درد دا ...

من سوماتو بهتر از ریزا بهم جواب میده...اخ اخ قطره داره اثرشو از دست میده...خدا خودش بهت کمک کنه گلم...این قطره باید در کنار ایندرال 40 ...20 تا صبح و 20 تا شب مصرف بشه....تا بهترین اثر دهی رو داشته باشه گلم.

2740
سیاه دونه برای میگرنه؟اسپریه؟

نه.از عطاری بگیر... قطره سیاه دونه. شقیقه شیردون پشت گوشا و پشت گردنتو هر روز باید چرب کنی اینه دستورش...

ولی من شب به شب تو بینیم یه قطره میچکوندم ...این بهتر جواب میده....

آوامیگرن عالیه عالییی من تهران رفتم پیش دکتر کوروش قره گوزلی گفتم هرروز می خورم گغت خوب میشی گفتم اگ ...

نه ممنوعه..منم یکی از اشناهامون هر روز صب میخوره....چه درد داشته باشه و چه نداشته باشه....

دوستان ما یه نوع سردرد داریم سردرد مسکن...یعنی از بس مسکن استفاده کردیم هر روز سردردیم...دکتر من میگفت یک ماه استفاده نکن...جیغ بزن فریاد بکش بیهوشت کنن اما مسکن نخور......خب ولی من نمیتونم...کارم هم نمیزاره بیخیال مسکن بشم...الان کلی اوردوز کردم که برم شیفت

دوستان ما یه نوع سردرد داریم سردرد مسکن...یعنی از بس مسکن استفاده کردیم هر روز سردردیم...دکتر من میگ ...

منم هرروز همینم به خاطر شوهرم به خاطر خانوادم با مسکنا دارم می گذرونم وگرنه باید بمیرم یه بار اومدم ترک کنم باور می کنید امبولانس اومد دم در خونمون یعنی قشنگ مرگو دیدم جلوی چشام کل بدنم سرد شد تپش قلب شد دویست وای یعنی شوهرم داد میزد همه همسایه ها اومدن و من بدبخت با امبولانس رفتم بیمارستان بچه ها باید یه راهی پیدا کنیم من دارم میمیرم هیچ امیدی ندارم بچه ها داروی هومیوپات استفاده کردین؟

خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من
منم هرروز همینم به خاطر شوهرم به خاطر خانوادم با مسکنا دارم می گذرونم وگرنه باید بمیرم یه بار اومدم ...

ایشالا خدا خودش معجزه کنه برات و برای هممون.نه استفاده نکردم

من سوماتو بهتر از ریزا بهم جواب میده...اخ اخ قطره داره اثرشو از دست میده...خدا خودش بهت کمک کنه گلم. ...

نمیدونم چرا هر دارویی مصرف میکنم همون حدودای دوماه جواب میده و بعد دیگه نه.یادمه پیش دکتر که میرفتم اخرین باری که دپاکین داد گفت من دیگه نمیدونم چی بدم بهت.مال تو از نوع مقاوم به درمانه.بخدا بس که سردرد گرفتم اگه یک روزم بیدار بشمو سرم خوب باشه از استرس این که هر ان ممکنه شروع بشه دوباره سردرد میشم.خدا خودش بهمون رحم کنه