2733
2734
آره فندق جان سالهاس منیزیوم خوردم نه منیزیوم و ویتامین و طب سوزنی و بوتاکس همش چرته چرت همه رو امتحا ...

دقیقا خود منی...خود من....فقط یه هفت سالی کوچکتر از من...من تمام سی سالگی هام به درد گذشت...منتظرم روزها رو میشمرم که پنجاه سالم بشه . قطع شه این لعنتی......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسرمو هفت ماهگی از دست دادم تو بارداری میگرن شدید گرفت عین هفت ماهو از تخت نیومدم پایین به امید سالم بغل گرفتنش سر کردم تحمل کردم اما خدا هم نخواست من یه بار رنگ خوشبختی رو ببینم الانم بعد گذشت سه شال به خاطر این میگرن لعنتی نمی تونم بارذار شم

خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من
2731

به نظرتون تو بارداری میشه سوماتریپتان خورد با یکی اشنا شدم چندین ساله هرروز سوما می خوره می گه تو بارداری هم هرروز خورده بچش سالمه به نظرتون میشه اطمینان کرد؟البته اول به پزشک می گم اما می خوام بدونم تجربه دارین؟

به نظرتون تو بارداری میشه سوماتریپتان خورد با یکی اشنا شدم چندین ساله هرروز سوما می خوره می گه تو با ...

من دو ماه اول یک ربع از سوماتو تریپتان 50 رو خوردم...تو شیردهی هم هر روز دیکلو فناک 25 و سوماتو 50

به نظرتون تو بارداری میشه سوماتریپتان خورد با یکی اشنا شدم چندین ساله هرروز سوما می خوره می گه تو با ...

اونا میگن نه...من یواشکی خوردم....اما اسید فولیک 5 میل میخوردمما .مهمه

2740
من دو ماه اول یک ربع از سوماتو تریپتان 50 رو خوردم...تو شیردهی هم هر روز دیکلو فناک 25 و سوماتو 50

بچتون سالمه؟زبونم لال زبونم لال مشکلی نداره؟

اونا میگن نه...من یواشکی خوردم....اما اسید فولیک 5 میل میخوردمما .مهمه

آره دقیقن اون خانمه به من گفت اسدفولیک پنج میل بخور منم دارم میخورم راستی فندق جان تو اقدام به بارداریتم سوما می خوردی؟یا کلن مسکن؟

یعنی تو کل دوماه فقط یه دونه درسته؟

آره دقیقن اون خانمه به من گفت اسدفولیک پنج میل بخور منم دارم میخورم راستی فندق جان تو اقدام به باردا ...

اره بابا...تا دلت بخواد...امااون زمان هر سه روز یا هفته ای یکبار سردرد بودم یکسره نبودم.هر سه روز میخوردم با ناپروکسن

شکر خدا الان پنج سالشه و شیطون وبا هوش....خدا خودش بهتر میدونه بیمه امام زمانش کردم.

به منم یه دونه سالم بده به خدا بیمه ابوالفضل بیمه امام زمان بیمه چهارده معصوم می کنم 😢😢😢😢