2733
2734
عنوان

حس ترس و وحشت بعد از زایمان

997 بازدید | 15 پست

من بعد از زایمانم تقریبا بیست روز بعدش به شدت دچار ترس و وحشت شدم چند روز بود رفته بودم خونم همش دچار ترس و وحشتم ، حس میکنم کسی تو خونه هست یا یه نفر پشت سرمه الان یه ماهه خونه ی مامانمم هر دفعه میرم خونه دوباره با همین حس مواجه میشم برمیگردم . بعد زایمان خیلی حالم خوب بود خیلی شاد بودم نمیدونم میگن اینم یه جور افسردگیه ، کسی بوده مثل من بوده باشه ؟ چی کار کردید ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم من چهل روزبعدزایمانم همش فکرای بد وناراحت کننده میومدتوذهنم گفتن افسردگیه هنوز یکسال گذشته نرف ...

من انقدر ترس و وحشت دارم که فقط قرآن میگرفتم بغلم حتی از دخترمم میترسیدم فقط خونه ی خودمون اینجوری میشم آواره شدم همش خونه مامانمم 

عزیزم من شنیدم مادر وبچه تا چهل روز نباید تنها باشن بعد زیر بالشت چاقو وقران بزار بچه رو هم اصلا تنها نزار هیچ وقت

یه صلوات کوچلو برای تو دلیم بفرستین دیگه.ایشالاه ۱۰۰برابرش به خودتون برگرده😍👼💫💫�
عزیزم من شنیدم مادر وبچه تا چهل روز نباید تنها باشن بعد زیر بالشت چاقو وقران بزار بچه رو هم اصلا تنه ...

چند بار انقدر از خونه و دخترم ترسیده بودم میخواستم بذارم فرار کنم در و باز میذاشتم میشستم تو پله تا یکی بیاد پیشم 😢😢😢😢

نمیدونم چی کار کنم . انقدر حالم خوب بود شاد و سر حال همه میگفتن مطمئنی حامله بودی زایمان کردی ، همه چیزم انقدر زود اوکی شد شیرم عالی همه چی خوب یه هو اینجوری شدم 

برم پیش روانشناس ؟ احساس میکنم مشکل روانی پیدا کردم خیلی تو خونمون حالم بد میشه . از ترس نفس نفس میز ...

اره مثل من سریری نگیرهیچی مثل ناراحتی روحی نیست چون دیگران نمبینن شدتش روولی خودت میدونی چقدروخیمه

2706