2733
2734
عنوان

مراقبت های پس از لابیاپلاستی

15603 بازدید | 35 پست
  • تمامی داروهای را که پزشک تجویز نموده است بیمار باید مصرف نماید .
  • پس از لابیاپلاستی شخص نباید به مدت یک ماه مقاربت جنسی داشته باشد .
  • پس از لابیاپلاستی شخص باید به مدت 14 روز از دوش آب گرم و نشستن در وان آب گرم پرهیز نماید .
  • پس از عمل لابیاپلاستی شخص باید از مصرف غذاهای پرنمک و چرب اجتناب نماید .
  • توصیه می شود پس از عمل لابیاپلاستی شخص غذاهای فیبردار و میوه های تازه و سبزیجات را مصرف نماید .
  • به مدت یک ماه شخص نباید فعالیت های سنگین ورزشی داشته باشد ، انجام فعالیت های سنگین روزانه را باید پس از یک ماه انجام دهد .
  • پس از لابیاپلاستی شخص باید پمادهای موضعی که دکتر تجویز نموده است ، استفاده نماید تا زخم ها سریع تر بهبود یابند .
  • پس از لابیاپلاستی شخص نباید از لباسهای تنگ استفاده نماید تا زخم ها سریع تر بهبود یابند .
  • توصیه می شود پس از بهبودی زخم ها شخص به سونا و استخر برود قبل از بهبودی کامل زخم ها شخص نباید به استخر و سونا برود .
  • پس از لابیاپلاستی نه تنها شخص از انجام ظاهر واژن خود لذت می برد بلکه رابطه جنسی شخص نیز بهبود یافته است ، انجام جراحی زیبایی واژن و جوانسازی واژن تاثیر فراوانی بر زندگی شخص دارد .

در سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بهترین نکات لابیاپلاستی که سوال اکثر بیماران است پاسخ داده شده است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم نه این طور نیست من  انجام دادم 4 سال پیش . دکتر شهناز شایان فر بود

سلام خوبي جاي بخيه هات رفت؟ترميم كننده استفاده كردي؟

جرئت متفاوت بودن رو داشته باش اين دنيا پره از آدمهاى معمولى...!  
2728

من هم مثل شما پیگیر دزشک خوب بودم اما متاسفانه فقط بر اساس اینستاگرام دکتر میترا  بهمن پور را برای لابیا انتخاب کردم و انجام دادم و میخوام بگم متاسفانه بسیار پولکی هست و دول زیادی از مریض میگیره ضمن اینکه رفتار بسیار بدی هم داره  لطفا تحقیق کنید الکی پیشش نرید اخرش مثل من پشیمون شید  

اینقدر بی ادب و پولکی هست و کارش هم معمولی حتما تحقسق کنید و‌گول تبلیغاتش را نخورید .

سلام خانوما من تقریبا 5 روزه لابیاپلاستی انجام دادم مخداستم ببینم ظاهرش کی خوب میشه و اینکه مت درد ک ...

انشالله که تا الان خوب شده باشی عزیزم 

برای من یه هفته ای طول کشید تا بهتر شدم 

البته من پیش دکتر شیرین شمس جراحی لابیاپلاستی انجام دادم خیلی خوب جراحیم کردن جای بخیه که اصلا نموند و دردم با یه قرص مسکن ساده خوب میشد 

2740
سلام خانوما من تقریبا 5 روزه لابیاپلاستی انجام دادم مخداستم ببینم ظاهرش کی خوب میشه و اینکه مت درد ک ...

سلام عزیزم احتمالا تا الان خوبه خوب شدی من دو روزه با لیزر لابیا پلاستی انجام دادم اصلا دردی ندارم ولی خون آبه دارم طبیعیه؟

سلام عزیزم احتمالا تا الان خوبه خوب شدی من دو روزه با لیزر لابیا پلاستی انجام دادم اصلا دردی ندارم و ...

مرسی ماری عزیزم مبارک باشه اره دیگه خوب خوب شدم اما اول خیلی درد داشتم اما ارززشو داره

مرسی ماری عزیزم مبارک باشه اره دیگه خوب خوب شدم اما اول خیلی درد داشتم اما ارززشو داره

الان حدود یه هفته گذشته از عملم ، یه طرفش ورم داره همینطور کلیتورسم متورمه طبیعیه؟

من بهترین جراحی لابیاپلاستی رو داشتم که خانم دکتر حبیبه احمدی برام انجام دادن 

من خونه دارم خیلی برام مهم بود که بعد از عمل زود از جام بلند شم 

خداروشکر همین اتفاق هم افتاد و بعد از یک هفته مراقبت تونستم بلند شم به همه کاراام برسم

سلام عزیزم احتمالا تا الان خوبه خوب شدی من دو روزه با لیزر لابیا پلاستی انجام دادم اصلا دردی ندارم و ...

سلام عزیزم انشالله پیاممو بخونی .

من امروز عمل لابیا کردم درد دارم شما تا چندروز درد داشتی ؟

روز اول شما هم خونریزی داشتی؟

...taiping