2737
2739
عنوان

جهاز برون 😕

379 بازدید | 10 پست

سلام کمکم کنین،فردا جهاز برون دختر عموی شوهرم دعوت شدم تا حالا نرفتم همچین مراسمی و نمی‌دونم الان باید چیکار کنم چیزی هدیه بدم یا نه؟؟کادو ببرم یا پول یا گل و شیرینی 

تو با کل رویای من اومدی تا تو سی سالگی باورم زیر و رو شه ♥️🤱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معمولا یه وسیله ی خونه میبرن یا اگه پول بدن دیگه کادو عروسی نمیدن البته اونا که نسبت دور تری مثل شما دارند ولی میتونید چیزی هم نبرید و بعدا کادو بدید واسه عروسیشون کلن اینجوری نیس همه کادو برن

دنیای مجازی یعنی تنهایی دسته جمعی ؛
2731

اااه

ياد دعوتي جاريم افتادم

مارو برد اونجا، خودشون مشغول چيدن، ماهم بيكار نگاهشون ميكرديم

نه صندلي نه موكتي كه لااقل بشينيم

اونم بعدازظهر

خيلي كسل كننده بود

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
اااه ياد دعوتي جاريم افتادم مارو برد اونجا، خودشون مشغول چيدن، ماهم بيكار نگاهشون ميكرديم نه صندل ...

اره منم اصلا دوست ندارم برم ولی شوهرم میگه دعوت کردن نری زشته 😩

اره منم اصلا دوست ندارم برم ولی شوهرم میگه دعوت کردن نری زشته 😩

دير برو

زود برگرد

من جاري بودم، نميشد

شما نسبتت دورتره  

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
2738
جهازبرون دیگه چه مسخره بازیه. نرو و توی این جهالت شریک نباش

نمی‌دونم واقعااا 

دوست ندارم برم ولی چون دختر عموش زنگ زده شوهرم میگه احترام گذاشته باید بری 

نمی‌دونم واقعااا  دوست ندارم برم ولی چون دختر عموش زنگ زده شوهرم میگه احترام گذاشته باید بری&n ...

دیگه اگه میخوای بری خب بپرس باید چیزی ببری یا ن.

وای که چه رسماب چرتی داریم تو ایران

جهازبرون 

جشن دندونی 

جشن ختنه سرون

برای ظهور امام زمان لطفا صلوات