2737
2734
عنوان

کیا یخچال الکترو استیل دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 127468 بازدید | 71 پست
عزیزم این تجربه دوستان و خانواده وخودم هست

آره میدونم گفتم که شانسیه، ما یخچالمون سامسونگ بود افتضاح یا خالم الجی بود بدددد عوض کردیم جدیدا بکو خریدیم 

باردار نیستم 🙂 تیکر دوس دارم🤗

بچها چرا حمایت نمیکنین از هم وطنای خودتون؟؟؟؟؟

میدونین چقد جوان بیکار هست تو جامعه که باخرید ما شاید بتونن برن سرکارشون😧

الهی هیچ راه نجاتی نداشته باشی                                              وقتی غرق در خوشبختی هستی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید کدوم یخچال الکترواستیل 10سال ضمانت داره میشه مدلشو بگید؟

و قیمتش؟

میدونم واسه خیلیا صلوات فرستادید و خسته شدید،ولی اگه میشه واسه من و مشکلاتمم دعا کنید و صلوات بفرستید😪سخت بهش نیاز دارم😔جان خودتون دیگه این عکس پروفایلمو برندارید هی گم نشم😅
2728

بعنوان یکی از کارکنان الکترواستیل، بی اغراق میگم اگه یخدون بخری بهتر از یخچال فریزر الکترواستیل تولید چند سال اخیره. هزینه هایی که رو دستتون میذاره به سرعت از قیمت یک برند معتبر خارجی بیشتر میشه. تازه فشار اعصاب و ... اگه درنظر بگیرین که هیچی. خدمات پس از فروشش به دوزار نمیارزه و ارزشی برای مشتری قائل نیست

بعنوان یکی از کارکنان الکترواستیل، بی اغراق میگم اگه یخدون بخری بهتر از یخچال فریزر الکترواستیل تولی ...

چه باحال هه همه دارن خودشونو برا کارگرای ایرانی میکشن که از کار بیکار نشن و سطرکار بمونن بعد اونوقت یکی از کارکنای این کارخونه خودش اینجور میگه خب برادر یا خواهر من اگه میدونی خوب نیست بیا بیرون چرا در کاری شرکت داری که جنس بد میده به دست مشتری اگه دلسوزی و میدونی چرا اونجا کار میکنی اگه میدونی خوب نیست و سکوت کردی این خودش گناه بزرگیه یا اینکه داری کالای ایرانی رو تخریب میکنی خدا خودش میدونه   

خدایا به آبروی مهدی زهرا (عج) بگذر از معاصی این رو سیاه....

مادرشوهر و خواهرشوهرهای من دارن عمم هم به تازگی خریده راضین. ولی به نظر من ریسکش بالاست اما از جهت دیگه خارجی ها هم خیلییییییی گرون شدن. ولی در کل خودت رو تحت فشار مالی نزار که حتما فلان مارک رو بخری. 

2738

من در نمایندگی تعمیرات الکترواستیل اصفهان چند سالی هست مشغول فعالیت هستم به نظرم بین برند های ایرانی یخچال الکترواستیل یا اسنوا گزینه های خوبی برای خرید هستند خصوصا با این اوضاع قیمت ها. اکثر مواقع که جهت تعمیر یخچال الکترواستیل در اصفهان در مدل های جدیدتر عیوبی مانند نیاز به گاز یا خرابی برد بوده است در مدل های قدیمی عمده عیب اشکال در سیستم برفک زدایی یخچال می باشد که حتی یخچال های خارجی هم کم و بیش خراب میشوند و این عیوب با 200-300 هزار تومان قابل رفع می باشند.

من در نمایندگی تعمیرات الکترواستیل اصفهان چند سالی هست مشغول فعالیت هستم به نظرم بین برند های ایرانی ...

واقعا اسنوا و الکترواستیل خوبن؟؟منم مجبورم ایرانی بخرم

دورنا چطوره؟؟رتجب هایسنس چیزی میدونی؟؟

این مارکا ماشین ظرفشویی  دارن؟؟میشه کمک کنی خیر ببینی

2706