2737
2739
عنوان

دو دقیقه منو دریابید

320 بازدید | 44 پست

چند وقت پیش واسه خواهر شوهرم خواستگار اومده بود. برای مهریه پدرشوهرم گفت چون مهریه دوتا عروسام 300 سکه و سه دانگ خونه ست باید مهریه دخترم هم همین باشه که فرقی نداشته باشن. و اختلافی پیش نیاد خانواده داماد هم گفتن سه دانگ خونه زیاده همون 300تا. ولی هیچ کدومشون راضی نمیشن و کوتاه نمیان. خواهر شوهرم و پسره همدیگه رو دوست دارن و میخوان ازدواج کنن و این مسئله مشکل درست کرده. حالا سوال من اینه که برم با پدرشوهرم صحبت کنم که کوتاه بیاد یا اصلا دخالت نکنم؟؟؟ 

اصلا به نظرتون اینکه مهریه خواهرشوهرم با عروسا یکی باشه خوبه یا نه؟؟؟ خیلی ذهنم مشغول شده😓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ن بابا چي خودت و بندازي وسط فردا خدايي نكرده اختلاف پيش بياد مقصر توييي

همسرم مردي عاشق و فهميده است،او مرا خط ب خط بلد است و ميداند با احساسات زنانه ام چگونه رفتار كند،،در حالت ارام مرا گنجشك خيلييي كوچولو ميداند و هر وقت عصبي باشم مرا فايتر ماهي صدا ميكند ،،تمام دغدغه ذهنيش،،ارامش روح من است،گاهي بانو بزرگوار خطابم ميكند و خودرا مردي مديون به من،،،گاهي از ارزوهايي ك برايم دارد سخن ميگويد،انقدر با هيجان مانند پسرك ده ساله ك همه او را مرد خانه صدا ميكنند ،،مرد من خيلي صميميت را بلد است ،مهرباني را بلد است،سخاوت را بلد است،مرد من با هوس بيگانه است و عشق را كاملاً بلد است،او با خشونت عليه زنان چه كلام و چه رفتار ب طور جدي و محكم بيگانه است،،مرد من يك مرد است اما نه يك مرد معمولي نه يك مرد متعصب و نه يك مرد تظاهر گر و نه يك مرد ريا كار،،،تمام فعل و انفعالات مرد من با روح و جسمش عجين است،،،دوستت دارم مرد واقعي من ،،قهرمان زندگيم ،تمام زنان سرزمينم ارزوي چنين مردي با چنين باور فكري و  عملي را دارند❤️خداراشكر چنين مردي،معشوق هميشگي زندگي من است❤️

بنظرم با شوهرت صحبت کن و ایشون با پدرش حرف بزنه... عروس بهتره در مسائل اینطوری دخالت نکنه... ممکنه پدر شوهرتون بگه چرا وقتی خودت عروس میشدی، نگفتی مهریه مهم نیست؟! 

بهتره شوهرتون با پدرش حرف بزنه