2737
2739
عنوان

من به بچه م خیلی سخت میگیرم؟؟؟😟

959 بازدید | 58 پست

من یه پسر دو ساله و دو ماهشه دارم که خیلی شیطونه و مدام درحال بازیگوشیه. وقتی بازیش تموم میشه ازش میخوام وسایلشو جمع کنه یا وقتی یه چیزی میخواد بهش میگم بگه لطفا یا ممنون از این چیزا. یا تو مهمونی زیاد شلوغ نکنه. ولی فراموش میکنه بهش چی گفتم مثلا تو خونه بهش میگم الان میخوایم بریم بیرون خرید اگه چیزی میخوای اروم بگو ولی وقتی میریم و یه چیزی میخواد داد میزنه و گریه میکنه. واقعا فکر میکنم تلاشم بی فایده بوده😩

میخوام بدونم من بهش سخت میگیرم ؟؟؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

نه خوب میکنی بذار از اول منظم ب بار بیاد...منم میخاستم در مورد تربیت بچه تاپیک بزنم دختر منم دو سالشه خیلی گریه میکنه هر چیزی رو با گریه میخاد چطور میتونم رفتارش کامل عوض کنم

همه را صدا زدم جز خدا...هیچ کس جوابم را نداد جز خدا

عزیزم اگه بچت درکی از حرفات و سوالهات داره  خوبه روشت اما اگه تو باغ نیست حالا زوده واسه همچین درخواستهایی 

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

دختر منم همین سنه؛ بچه ها تو این سن و سال فراموش کارند خیلی سخت نگیرین بزارین بچگی شونو بکنن؛ هر چند ک خودم گاهی اوقات سخت میگیرم ولی با این چیزا خودمو دلگرم میکنم ک وقتی بزرگتر شدن بهتر میشن

سلام

بكن نكن بهش نگين هنوز درك نميكنه و إز طرفي چون كوچيكه زود يادش ميره .با عمل بايد بفهمونين بهش ك تشكر كنه و سلام كنه و ....إز طرفي موقعي ك جيغ ميزنه و چيزي ميخواد اصلا نخرين براش و بهش بگين چون جيغ زدي الان نميگيرم بذار وقتي اروم گفتي ك منم منظورتو بفهممو بشنوم .قبلشم لازم نيست لهش تذكر بدين چون سنش سن لجبازيه بخاطر حرف شما كار رو برخلاف ميلتون انجام ميده.