2733
2734
عنوان

دکتر زنان خیلی خوب در تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 229686 بازدید | 366 پست

تورو خدا پیش دادگر نرید .موقع زایمان انگشتان پای نوزاد و با قیچی قطع کرده و نوزاد از درد قطع انگشتان و پیوند غیراصولی و در نتیجه عفونت انگشتان قطع شده فوت میشه .ایشون خطا کرده به انواع دروغ به مریضاش متوسل شده برای توجیه خودش .اگر اطلاعات بیشتر با تصاویر میخواید در پیج @nah4712

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم منم دچار همین مشکلات بودم و کلی هم کیفیت زندگیمو پایین اورد اما با کمک یک دکتر خوب و به مرور زمان خوب شدم و حالا هم باردار هستم. بخدا دکتر خوب داشتن نعمته البته که سخته و اونم تو شهر بزرگی مثل تهران. من خودم خانم دکتر نامداری می شناسم و تو این مدت تماما تحت نظر ایشون بودم تا حالا هم راضیم ازشون دستشون در نکنه.

2728

برای این که بارداری موفقیت آمیزی رو تجربه کنی باید حتما بری پیش متخصص زنان و زایمان خوب. من خواهرم هم برای حل مشکش تو تهران از خانم دکتر بیتا سجادی پور کمک گرفت، تشخیص شون خیلی خوبه اصلا دکتر به تشخیصشه.مطب ش هم تو سعادت اباده اینم ادرس ساین ایناشه http://drsajadipour.com/

من توی تهران دکتر زنان خوب فقط دکتر نگین محبوب رو قبول دارم. کارشون عالیه. خیلی دلسوز و مهربونن. من دو تا بچمم هم پیش ایشون زایمان داشتم.

این شماره تماسشونه: مطب پیروزی 77422009 ، زعفرانیه 22431549. آدرس اینستاگرامشونم اینه: https://www.instagram.com/dr.neginmahboob/

2738

خانم دکتر رمضانی تهرانی یکی از بهترین پزشکان متخصص در درمان نازایی و بیماری های زنان در شهر تهران هستند که بسیار بسیار کارشون عالیه بنده خواهرم پیششون باردار شده و تازگی بچه اشون بدنیا اومده هر چی از طبابت خوب ایشون بگم کم گفتم پیشنهاد میکنم اگر درگیر نازایی و یا دیر باردار شدن هستید به مطب ایشون مراجعه کنید.

تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی ، خیابان ۳۲ ، ساختمان یاس، طبقه ۳، واحد ۳۰۱

88886218۸۸۶۷۵۵۴۰

دکتر مریم حاتمی یکی از بهترین ها تو زمینه زنان و زایمانه. ما یکی از آشناهامون مشکل نازایی داشتن. با کلی تحقیق خانم دکتر رو پیدا کردن و تحت نظر ایشون بودن. الانم خدا بهشون یه دختر نااااز داده. به نظر من که حتما یه قرار مشاوره بذار باهاشون. شماره هاشم این زیر میذارم که راحت تر دسترسی داشته باشی

٨٨٣٦٢٤١٣
٨٨٦٩٦٩٦٨

دکتر جواد قادری،تو خیابون اذربایجان روبروی بیمارستان شهریار مطبش هست..یعنی یه دکتریه که نگم برااااات ...

فایل ما سرطان روده داشت باردار شد همه گفتن با وجود سرطان برو سقطش کن رفت پیش دکتر قادری ،بچه رو صحیح وسالم بدنیا اورد براش

😍😍😍

دکتر آزاده مهدیان یکی از بهترین متخصصان زنان و زایمانن که میتونن کمکت کنن عزیزم. من خواهرم مشابه همین مشکلو داشت. به لطف خانم دکتر الان یه دختر ناز داره. آدرس سایتشو میذارم همینجا که هم آدرس و شماره رو ازش برداری هم میتونی پیج اینستاشو یه چک کنی متوجه مهارتشون بشی. http://drmahdian.com/

دوست من برای زایمانش خیلی اوضاعش بد بود دکتر قبلیش گفته بود که خطرناکه و نباید باردار میشدی و این حرفا ولی به پیشنهاد فامیلشون رفت پیش دکتر فریده مظفری کرمانی خیلی ام راحت زایمان کرد و هر جفتشون هم سلامتن خداروشکر۴۴۴۸۴۶۶۳  - ۴۴۶۰۸۱۰۱

2706