2733
2734

میشه اگه رژیم یا خوراکی یا روشی واسه پسردلر شدن استفاده کردید بگید لطفا میخام اقدام کنم خاستم بدونم ممنونم از همگی

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

منم لایک کنید خواهشا لازمم میشه

تقدیم ب دختر نازم😜                                                                     💖 اصفهان با آن همه وسعت شده نصف جهان!                   چند وجب داری,ولی کل جهانم گشته ای💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من حلواي گرم درست ميكردم كلي خورديم 😐گرد درخت نخل هم اصلش و پيدا كني عالي 

گرد درخت نخل رو چطور و کی مصرف کردی ؟

♥️⁩الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم♥️⁩

روز تخمك گذاريتو با كيت پيدا كن، همون شب و شب بعدش اقدام كن...تاثيرگذارترين فاكتور همينه

و آوايي هست...كه كلمات را به كار نميگيرد...گوش بسپار (باردار نيستم،تذكر تاريخ امتحانمه كه هي ببينمش كمتر تو ني ني سايت بچرخم😑)
2740

من خیلی شیره خرما و ارده میخوردم....

همینجوزی هم خرما مینداختم بالا

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

روز تخمک گذاری رابطه داشته باشید و شما اول ارضا بشین فولیک اسید بخورین شیر موز و خرما بخورین تخمه کدو 

بعد رابطه هم تا یه ربع پاهات بزار بالا 

درخت هر چی پر بار تر باشه و سرش خم تر 😏
2706