2737
2734

سلام دوستان، من الان مدت تقريبا پنج ساله كه خارج از ايران هستم، همس م مرد بسيار مهربون و خوبيه اما متاسفانه مادر همسرم باعث ايجاد مشكل تو خونه ماست هميشه همين چند ماهه پيش كه بعد از مدتها اومد اينجا پيشمون با رفتاراي بچه گانش باعث ايجاد تنش و يه درگيري حسابي شد، از وقتي برگشته ايران من يرخلاف هميشه فقط براي چند دقيقه بهشون براي عيد زنگ زدم و كلا ديگه قطع ارتباط كردم اما تا چند وقت آينده بايد يكي دوماه بيام ايران و الان موندم به نظر شما آيا ارتباطم رو دوباره شروع كنم يا اينكه وقتي هم اومدم همينجوري سرسنگين رفتار كنم تا برگردم راستي همسرم خيلي به خانوادش وابستست 🙁

تعداد رای : 3
نظرسنجی
همسر
0
0%
همسر
3
100%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه وابسته بود که نمیومد اونجا بمونه بهتره سعی کنی اومدی خونه اونا هم بمونی و هر مساله رو واسه خودت جنگ نساز یه گوشت دروازه کن حسابی دو ماه خوش بگذرون

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره

اولين باره اينجا نتونستم نظر سنجي رو درست كنم 😉😉 بخاطر فاميل درجه دوم هر بي احترامي دلش خواست به هر دو تامون كرد بعد قهر كرد رفت تا روز آخرم نيومد خونمون 

2740

مشكل اينجلست كه همسرم هم الان ناراحته ولي بروي خودش نمياره دلم براش ميسوزه سعي ميكنه منو همه جوره خوشحال نگه داره اما مادرش متاسفانه هميشه عامل درگيري بوده 🙁