2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بدم مياد از اين سونو و ازمايشا،همش استرسه

منم غربالگريم مشكل داره بايد فردا باز ازمايش بدم😔😣

نماز درد را از بدنمان دور مي كند و سختي هاي روزگار را آسان مي كند و اگر با دعا همراهش كنيم ديگر چيزي محال نيست ب اذن الله 😍😍
واقعا؟دیدین؟

اره خودم انجام دادم همون امینوسنتزه ولی بیشتر نمونه گیری میکنن که دوتا آزمایش انجام بدن روی نمونه ها

علیرضا ی مامان روز دوشنبه 12 شهریور 97 ساعت 10 شب بدنیا اومد 😍😍😍😍😍
2731
بدم مياد از اين سونو و ازمايشا،همش استرسه منم غربالگريم مشكل داره بايد فردا باز ازمايش بدم😔😣

نترس عزيزم.٩٠ درصد اينا برا احتياطه

نيازارم ز خود هرگز دلي را كه مي ترسم در آن جاي تو باشد
نترس عزيزم.٩٠ درصد اينا برا احتياطه

ب اميد خدا ك همينطور باشه

قبلا اين چيزا نبود همه هم سالم متولد ميشدن

الان همش استرس و خرج ازمايش و سونوها هم ك معلوم

بيچاره كسايي ك نداشته باشن بايد چيكار كنن اخه

نماز درد را از بدنمان دور مي كند و سختي هاي روزگار را آسان مي كند و اگر با دعا همراهش كنيم ديگر چيزي محال نيست ب اذن الله 😍😍
2740
بخدا ب مرز جنون رسیدم حال چیو بگم دارم

برا شما كجاش مشكل داره مگه؟

من انومالی رفتم گف ی ضایعه پشت گردن جنین هست و سر و گردن جنین ورم داره 

فرداش رفتم امینوسنتز تا جواب qf ام بیاد مردم از بس گریه کردم و نذر و نیاز کردم ی هفته فقط غصه خوردم دوتا امتحان مهم رو از دست دادم همش سردرد بودم عصبی بودم ولی جواب آزمایشم اومد خداروشکر سالم بود

ب اميد خدا ك همينطور باشه قبلا اين چيزا نبود همه هم سالم متولد ميشدن الان همش استرس و خرج ازمايش و ...

تو این دوره همه چی شده ترس ترس از بی پولی مریضی .....

تو این دوره همه چی شده ترس ترس از بی پولی مریضی .....

خيره ان شاءالله

خدا كنه برا هيچ كس مشكلي پيش نياد

من انومالی رفتم گف ی ضایعه پشت گردن جنین هست و سر و گردن جنین ورم داره  فرداش رفتم امینوسنتز ت ...

خداروشکر منم تو سنو گفت دستش کامل ب تو چرخیده نمیدونم چ کنم 

خداروشکر منم تو سنو گفت دستش کامل ب تو چرخیده نمیدونم چ کنم 

انشالله که مشکلی نیست امینوسنتزت هم سالمه 

دکتر به من گف احتمالا جنینت عقب افتادس بخدا تو اون ی هفته مردم و زنده شدم حالا فردا. دوباره میخام برم سونو مو تکرار کنم

2706