2737
2734
عنوان

پدر بودن چه حسی داره؟

376 بازدید | 12 پست

این چیزی بود که مدتی قبل همسرم ازم پرسید و من طبیعتا جوابی براش نداشتم. 

ما فعلا شرایط بچه دار شدن نداریم. ولی هر دومون عاشق بچه ها هستیم. 

گفتم بد نیست شما که بچه دارید این سوال رو از شوهراتون بپرسید و ازشون بخواید توی یه جمله یا چند جمله یا حتی یک کلمه بهش جواب بدن. شاید جمع بندی این احساس ها، برای ما بی تجربه ها اموزنده باشه. 

تازه به شوهراتون کمک می کنید درباره احساساتشون حرف بزنن. چون اقایون معمولا در این زمینه مشکل دارن. تمرین خوبیه. 

ممنونم.

هنو حس نکرده   چن ماه دیگه .. ..فعلا میگه زیر هزینه های درمان دارم هی زایمان میکنم حس مادرانه دارم😂

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااای ما که هنوز عقدیم ولی وقتی به پدر شدنش فکر میکنم دلم هیری ویری میره😍😍خیییلی دوس دارم بابا شه😍پدر مهررربون

من ایمان دارم که امسال یعنی سال ۹۷کلی اتفاقای خوب میفته و همه چی درست میشه.من به روزای خوب امیدوارم😃
2728

فکرمیکنم بابای خوبی بشه

با بچه اروم صحبت کنه 

یه کم سختگیر باشه

شبی چندبار بیدارشه بره بهش سربزنه

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
2738

همسر من که خیلی دخترمونو دوست داره. خیلی زیاد. شاید وظیفه همسریش رو فدا کرده باشه ولی واسه دخترش کم نمیذاره. همه جا هم با غرور بغلش میگیره و کلا هرجا بخوایم بریم فوری بغلش میکنه و همش قربون صدقه ش میره.

حتی از شرکت زودتر میاد خونه واسه دیدن بچه.

اطرافیان هم میگن همش که چقدر پدر و دختر عاشق همن.

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.