2737
2739
عنوان

خانومای باردار بیاین لطفا

244 بازدید | 27 پست

بیاین سوالاتمونو از هم دیگه بپرسیم

اول خودم

من تازه فهمیدم باردارم بار اول اقدام الان 5 هفته و روزمه دکتر نرفتم هنوز به خاطر تعطیلات نشد حالا یه دردی طرف چپ تخمدانم دارم که دو روزه شروع شده یکم اذیتم میکنه دستم که بهش میخوره درد داره و احساس میکنم یکم باد کرده چقدر احتمال داره خارج از رحم باشه کیا مثل منن یا بودن

شمام واسه خودتونو بگین 

خدایا به بزرگیت قسمت میدم کمک کن

عادیه منم تخمدان چپم درد میکرد رفتم سونو تو هفته 8 گفت عادی درد تخمدان الانم الکی سونو نرو بزار 8 هفته شدی برا قلبش برو 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
عادیه منم تخمدان چپم درد میکرد رفتم سونو تو هفته 8 گفت عادی درد تخمدان الانم الکی سونو نرو بزار 8 هف ...

دست میزنم سمت چپم درد میکنه اخه دو بار از سمت چپ پارگی کیست داشتم احتمال چسبندگی وجود داره

عادیه عزیزم منم اینجوری بودم رفتم دکترهم گفت طبیعیه ازم سونوهم نگرفت فردااولین سونومه توهشت هفته برا ...

خدا رو شکر انشالله منم چیزیم نباشه

نه موعدم كه هفته پيش بود درد داشتم الان درد خاصي ندارم  گاهي همون درد دير دل مثل پري

درد پری رو منم داشتم این درد دو روزه شروع شده

عادیه عزیزم منم اینجوری بودم رفتم دکترهم گفت طبیعیه ازم سونوهم نگرفت فردااولین سونومه توهشت هفته برا ...

ايشالله كه همچي خوبه بيا خبرشو بهم بده منم اخه هشت ميخام برم

قشنگترينم ،اميد زندگيم همه كسمممم پسرممم داره مياد😍
2706