2733
2739
عنوان

رفقا یه لحظه....

134 بازدید | 18 پست

میگم کسی هست که بیماری سلیاک(حساسیت به گلوتن) داشته باشه یا کسی رو بشناسه که این بیماری رو داره؟؟؟ اگر آری کدوم برند های مواد غذایی مواد بدون گلوتن تولید میکنن؟؟؟؟؟

یه چیز دیگه... تو تهران رستورانی میشناسین که غذای بدون گلوتن هم سرو کنه؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

رستورانم نمیدونم تو تهران باشه یا نه 

میتونی یه سرچ کنی شاید چیزی پیدا کردی

اگرم باشه شاید قابل اطمینان نباشه و آلوده به گلوتن بشه غذا

نمیدونم

پسرم قلب منه❤ دخترم نفسمه❤
2738
مرسی عزیییزززم😍

خواهش میکنم عزیزم...

خودتون سلیاکی هستین؟

تو تهران که فروشگاه زیاد داره محصولات بدون گلوتن و اکثرا هم برند خارجی و گرون قیمت هستن...

من توی هایپر استار شعبه چهارراه لشکر دیدم یک قفسه بزرگ مخصوص مواد فاقد گلوتن دارند.

من چون پرستار هستم و با این بیماری و رژیم غذایی اش آشنایی دارم، برام خیلی جالب بود و جلب توجه کرد که بالاخره در کشور ما هم برای رژیم های خاص، دارن مواد خوراکی مناسب رو تولید میکنند.

خواهش میکنم عزیزم... خودتون سلیاکی هستین؟ تو تهران که فروشگاه زیاد داره محصولات بدون گلوتن و اکثرا ...

مرسی از لطفت گلم😍 

اره واقعا قیمتاشون واقعا زیاده. البته من نون بدون گلوتن پیدا نکردم مجبورم با آرد خودم بپزم یا اینکه کلا نخورم😩😩😩😩😩 از در و دیوار میباره واسه ادم😂

من توی هایپر استار شعبه چهارراه لشکر دیدم یک قفسه بزرگ مخصوص مواد فاقد گلوتن دارند. من چون پرستار ه ...

مرسییییی عزیزم❤❤ تا به حال اونجا نرفته بودم. مرسی از راهنماییت گلم😘

مرسی از لطفت گلم😍  اره واقعا قیمتاشون واقعا زیاده. البته من نون بدون گلوتن پیدا نکردم مجبورم ...

خواهرمنم خودش نون درست میکنه واسه پسرش...

نون آماده هم میگیره

کیک و شیرینی هم میپزه هم میخره

خیلی سخته خیلی

و خیییییلی گرون

من کاملا درکت میکنم چون خواهرزاده ی منم آلرژی به گلوتن داره

خواهش میکنم عزیزم.

اونجا رو میشناسی؟

اسمش صبا مال است.

کنار اداره پست مرکزی چهار راه لشکر.

توی خود هایپر هم خیلی بزرگه، اه نتونستی قفسه مربوط رو پیدا کنی از راهنماها کمک بگیر.

قفسه سمت چپ فروشگاه یعنی انتهای فروشگاه است. کنار ردیف نوشابه ها و آب میوه ها...

مواد متنوعی هم داشت....