2737
2739

از خودم بگم

چهارسال بعد ازدواجمون دلمون بچه خواست

اقدام کردیم و همون دفعه اول باردار شدم

چقدر خوشحال بودیم

ولی بعد سه ماه سقط شد

سقطی که داشتم از دردش جون میدادم

اوضاع روحیم خراب بود و بعد پنج ماه اقدام کردیم باز

دوباره باردار شدم روزها گذشت وحسابی خوشحال بودیم

هر چقدر سن بارداریم بالا میرفت خیالمون راحتتر میشد که اتفاقی نمیفته

هفت ماهم بود

از شب یه دل درد کمی داشتم وصبح زود زنگ زدم مادرم اومد رفتیم دکتر وبه همسرم نگفتم اون روز جلسه داشت ومحل کارش نسبت به خونمون دورتر بود 

رفتیم بیمارستان

دکتر معاینه کرد ومنم که با خیال راحت منتظر تکوناش بودم

بعد معاینه دکتره اروم به پرستار کناریش گفت بگو اتاق زایمان رو اماده کنن بچم داره میاد

وای قلبم درد گرفت،دنیا جلوی چشمام تار شد

مامانم زار میزد میگفت خانم دکتر بچم دق میکنه دستم به دامن

دکتره گفت خانم ختم بارداریه متاسفم

رفتم اتاق زایمان وبهم سرم زدن جون دادم از درد فقط مرگ میخواستم

طبیعی زایمان کردم،درد مادربودن کشیدم ولی بدون بچه

چقدر ائمه رو قسم دادم،چقدر امامارو قسم دادم،وقتی بدنیا اومد انگار من از دنیا رفتم،دیدمش سفید مثل برف بود فرشتم ولی چون ریش کامل نبود نموندش

بعد از دیدنش دوساعت از فشار عصبی بیهوش شدم وزیر اکسیژن

روزای وحشتناکی داشتم همه دورم بودن ولی متنفر بودم از همه

وقتی برگشتم خونه کارم فقط گریه بود لباساش اتاقش

خیلی سخت بود،سینم شیر داشت ولباسم خیس میشد واین داغونم میکرد

شدم یه مرده متحرک

یبار یه تاپیک دیدم که زده بود منم معجزه خدارو دیدم

تذپیک وباز کردم

یه خانومه نوشته بود ۲۰سال داغ بچه رو دلم بود

نذری نبود که نکرده باشم

تواوج حسرتام رفتیم یه هیات

اون اقا گفت هرکسی که بچه میخواد وبچه دار نمیشه با دل شکسته یه بالشت بزاره رو پاهاش وبه نیت شش ماهه امام حسین لالایی بخونه براش

منم کارم شده بود هرشب روضه حضرت علی اصغر گوش کنم ولالایی بخونم واسه بالشت خالی

زار میزدم ولالایی میخوندم وهمش حس میکردم اگه بچم نرفته بود الان رو پاهام بود

بعد ۵ماه دوباره اقدام کردیم اونم چون دکترم بشوهرم گفته بود اکه باردار نشه افسردگیش حاد میشه

اخه همسرم دیگه بچه نمیخواست

باردار شدم

حس میکردم دیر یا زود اینم میره

هرچی سن بارداری بیشتر میشد استرس منم بیشتر میشد

تا اخرین لحظه که نه ماه رو رد کردم ورفتم بیمارستان 

به دکترم گفتم واقعا بچم وقتشه بیاد؟؟

میمونه؟

دیوونه شده بودم واول صبح یه روز بهاری بدنیا اومد

وحالا شده تمام زندگی ما

درشهرماطوفانی بپاست چادرت را محکمتر بگیر،توام با چادرت سرباز زینبی..

الانم هرسال روز عاشورا به نیت شش ماهه امام حسین به بچه ها شیر میدم حتی ۵تا دونه

ولی ادا میکنم نذرمو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من 2سال منتظر بچه م,این کارو امتحان کردم ولی نشد متاسفانه,توکل بخدا,امیدوارم منم ی روز مادر بشم

خداروشکر خوشحال شدم براتون,خدا حفظ کنه فرزندت رو

من مخلوق پروردگارم هستم و لایق بهترین ها😊خدای خوبم بهترین هارو برام درنظر گرفته و هرلحظه زندگی من معجزه ایی است زیبا از طرف پروردگارم💚زیباییها نصیبم میشود و با قدرت و انرژی خداوندی به اهدافم میرسم و هرآنچه که درآرزویش هستم ب لطف پروردگار برایم مقدر شده🙏آمین یا رب العالمین.خدا برایم کافیست.......(خدای بزرگم مهربانم دلسوزم شکرت,میدونی که حال دلم آشوبه,فقط از تو یاری میخوام. هدیه و امانت الهی رو که بمن بخشیدی بخودت میسپارم,برام حفظش کن🙏خدایا از تو میخوام کمکم کنی تا حال دلم خوب بشه و بهترین روزها برام رقم بخوره,خدایا از شر شیطان به تو پناه میبرم و خودم و بچم و خانوادم رو ب حریم امن الهیت میسپارم میدونم وقتی گفتی فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین دلم دیگه باید قرص باشه)خدایا ب لطف تو میدانم  فرزندی سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی و خوش صورت و خوش سیرت بمن بخشیدی🍀🍀🍀الحمدلله رب العالمین🙏 ماشالله لاقوه الا باالله🙏,یا نور یا برهان یا مبین یا منیر یا رب اکفنی الشرور و آفات دهور و اسئلک النجاه یوم ینفخ فی الصور🙏🙏🙏🙏الهی و ربی من لی غیرک................خدایا ممنونتم از اینکه این مدت همراهم بودی🙏چقدرررررر سخت گذشت ولی بیاری و مدد و لطف تو داره تموم میشه,خدایا سربلندم کن میدونی چ خواسته هایی رو تو قلبم نگه داشتم  و منتظر اجابت توام,لطفا با وجود بدی من تو خدایی کن,بزرگی کن و باز هم رحمتت رو شامل حالم کن,خدایا تکیه بر لطف تو کردم ناامیدم نکن🙏ب تو سپردمش همیشه و درهمه حال مواظبش باش و ب من آرامش و قدرتی عطا کن ک بتونم وظیفمو خوب انجام بدم و اون دنیا شرمنده نباشم.اللهم سلم و تمم

حالا مراقبتهامو بگم::::::

حرز امام جواد دو خطه

امام رضا با این حرز دوخطه امام‌جواد که تنها پسرش بوده رو از چشم زخم‌وبلا دور نگه میداشته

من حرز امام جواد

قلعه یس

ایه ۲۶،۲۷سوره کهف که نمیذاره بچه سقط بشه تا به وقت خودش بدنیا بیاد

همه رو تو یه شال میذاشتم ومیبستم به کمرم

تا دردم میگرفت حتی همسرم میگفت دعاهات وبستی

انرژی زیادی بهم میداد وبا بستنش ارامش داشتم که چیزی نمیشه

2740
من 2سال منتظر بچه م,این کارو امتحان کردم ولی نشد متاسفانه,توکل بخدا,امیدوارم منم ی روز مادر بشم

میشه عزیز

مطمئنم

با دل شکسته بخون

منو دوستام شب احیا خوندیم همه باردار شدن همهشون

ممنون بچه ها

مظلومترین شهید کربلا شش ماهه امام حسینه وشک نکنید قسم به ایشون رد خور نداره

میشه عزیز مطمئنم با دل شکسته بخون منو دوستام شب احیا خوندیم همه باردار شدن همهشون

خداروشکر.چشم,التماس دعا

من مخلوق پروردگارم هستم و لایق بهترین ها😊خدای خوبم بهترین هارو برام درنظر گرفته و هرلحظه زندگی من معجزه ایی است زیبا از طرف پروردگارم💚زیباییها نصیبم میشود و با قدرت و انرژی خداوندی به اهدافم میرسم و هرآنچه که درآرزویش هستم ب لطف پروردگار برایم مقدر شده🙏آمین یا رب العالمین.خدا برایم کافیست.......(خدای بزرگم مهربانم دلسوزم شکرت,میدونی که حال دلم آشوبه,فقط از تو یاری میخوام. هدیه و امانت الهی رو که بمن بخشیدی بخودت میسپارم,برام حفظش کن🙏خدایا از تو میخوام کمکم کنی تا حال دلم خوب بشه و بهترین روزها برام رقم بخوره,خدایا از شر شیطان به تو پناه میبرم و خودم و بچم و خانوادم رو ب حریم امن الهیت میسپارم میدونم وقتی گفتی فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین دلم دیگه باید قرص باشه)خدایا ب لطف تو میدانم  فرزندی سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی و خوش صورت و خوش سیرت بمن بخشیدی🍀🍀🍀الحمدلله رب العالمین🙏 ماشالله لاقوه الا باالله🙏,یا نور یا برهان یا مبین یا منیر یا رب اکفنی الشرور و آفات دهور و اسئلک النجاه یوم ینفخ فی الصور🙏🙏🙏🙏الهی و ربی من لی غیرک................خدایا ممنونتم از اینکه این مدت همراهم بودی🙏چقدرررررر سخت گذشت ولی بیاری و مدد و لطف تو داره تموم میشه,خدایا سربلندم کن میدونی چ خواسته هایی رو تو قلبم نگه داشتم  و منتظر اجابت توام,لطفا با وجود بدی من تو خدایی کن,بزرگی کن و باز هم رحمتت رو شامل حالم کن,خدایا تکیه بر لطف تو کردم ناامیدم نکن🙏ب تو سپردمش همیشه و درهمه حال مواظبش باش و ب من آرامش و قدرتی عطا کن ک بتونم وظیفمو خوب انجام بدم و اون دنیا شرمنده نباشم.اللهم سلم و تمم

منم حسرت به دلم،بدون هیچ دلیلی بچه هام واسم نمیمونن😔😔😔😔

همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏
2706