2733
2739

سلام بچه ها. من دلم میخواد زایمان طبیعی داشته باشم ولی چند وقته فشارم هی بالا پایین میشه سه شنبه رفتم دکتر فشارم 14روی 9 بود چند ساعتی بستری شدم تا ببینن فشارم میاد پایین یا نه. که اومد پایین و مرخص شدم

ولی نکته اینجاست که دکترم گفت اگه وضعیت فشارت همینطوری بمونه اجازه طبیعی نمیده

کسی بوده اینجوری باشه و زایمان طبیعی کرده باشه؟؟

من از تمام صبح هایم فقط همانی را به یاد دارم که تو در آغوش من لبخند میزدی وگرنه باقی طلوع ها همگی شب اند بی تو  حال و هوای بارداری شاید دوباره تکرار شود ولی فرشته ی من ، من با تو مادر شدم  ممنونم که تنهایی رو برام بی معنی کردی، ممنونم که روزگارمو پر کردی ،ممنونم که بالغم کردی ،بزرگم کردی، عاقلم کردی، عاشقم کردی

گفت تا اخر هفته 38 هم بیشتر صبر نمیکنم اگه دردت شروع نشد سز میشی. اگه شروع شد هم فشارت رو چک میکنیم بالا باشه سز میشی

من از تمام صبح هایم فقط همانی را به یاد دارم که تو در آغوش من لبخند میزدی وگرنه باقی طلوع ها همگی شب اند بی تو  حال و هوای بارداری شاید دوباره تکرار شود ولی فرشته ی من ، من با تو مادر شدم  ممنونم که تنهایی رو برام بی معنی کردی، ممنونم که روزگارمو پر کردی ،ممنونم که بالغم کردی ،بزرگم کردی، عاقلم کردی، عاشقم کردی

کسی نیست؟ یا اطلاعاتی ازین قضیه نداره؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم

هر چی دکترت صلاح بدونه

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔