2737
2734
عنوان

دورهمی حضوری مامانا

| مشاهده متن کامل بحث + 25686 بازدید | 324 پست

من ۲۲سالمه پارسال ی بارداری پوچ داشتم،ماه پیش دوباره اقدام کردم الان ۷روز از پری میگذره،دوبار بی بی زدم ی هاله کمرنگ روشن شد رفتم پیش ماما دیروز اون واسم بی بی زد منفی،خیلی سردرگمم،سابقه تاخیر نداشتم،دلم میخواد زودتر مامان شم،بعضی وقتا کمرم درد میگیره،پهلوم تیر میکشه،سینه هامم سفت شده،فردا آز میرم میدم،

کسی مث من بوده؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام کسی هست جواب بده خیلی نگرانم و استرس داغونم کرده خواهش میکنم هستین جواب بدین من تو هفته چهار با ...

عزیزم منم پارسال باردار شدم دکتر همینا رو بهم گفت تو هفته هفتم خونریزی کردم و متاسفانه کورتاژ شدم

سلام کسی هست جواب بده خیلی نگرانم و استرس داغونم کرده خواهش میکنم هستین جواب بدین من تو هفته چهار با ...

۴هفته هنوز زوده ک ،نباید سونو میدادی فقط استرس ب خودت میدی،تا ۷_۸هفته فرصت هس،تا اون موقع إن شاء الله جنین  تشکیل میشه

2731

سلام به همه ببخشید من توی 7هفته و5 روزم.تا به الان لکه بینی و حالت تهوع نداشتم.سونو دادم همه چی نرماله.جنین تشکیل شده قلبشم میزد.دیشب زلزله اومد من ترسیدم 3ساعت بعداز زلزله رفتم دستشویی دیدم حالت خونابه یا شایدم خون اومده.من اصلا متوجه نشده بودم.تا صبح دیگه هیچی نیومد.کسی هست اینجورشده باشه؟من خیلی نگرانم.آیا بخاطر ترس بوده؟کمرم درد میکنه.

مامانایی که نی نی قورت اادن و الان تو شکمشووووونه به من کمک کنید

من ماه قبل اقدام داشتم ولی نتیجه نداشت چون روز تخمکگذاریمو نمیدونستم و چند روزم از کیت استفاده کردم هاله نشون داد اقدام کردم ولی موفق نبودم الان این ماه از روز اول پاکی از کیت استفاده کردم هر روز در ساعت مشخص 

25 ابان پاک شدم فرداش و پس فرداش کیت گذاشتم خط دوم هاله رنگ افتاد و من دو شب رو اقدام کردم بعد روزای دیگه فقط خط بالا افتاد دیروز کیت گذاشتم باز خط دوم هاله افتاد و اقدام کردم امروز کیت گذاشتم فقط خط بالا افتاد الان من گیج شدم چرا دو روز بعد پاکیم کیتم دو خطش افتاد ولی کمرنگ بعد چند روز خطی نبود باز دیروز هاله افتاد من باید چیکار کنم

2738
2706