2737
2734
عنوان

دورهمی حضوری مامانا

| مشاهده متن کامل بحث + 25687 بازدید | 324 پست

سلام خانوما برای خرید گوشت و مرغ و محصولات پروتئینی با قیمت مناسب و کیفیت بالا از این سایت خرید آنلاین و یا حضوری داشته باشید ارسال محصولاتشم رایگانه www.darastore.net با وارد کردن کد st97 با تخفیف ویژه همراه میشید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانه بازی مروارید

همه روزه از ساعت 10صبح الی 10شب میزبان بچهای عزیز

نگهداری کودک برگزاری جشن پلی هاوس برگزاری دورهمی

کلاس و کارگاه های تابستانه

پاکنژاد پایینتر از چهارراه سرو کوچه بوستان ۶

فضای بازی سر پوشیده خانه بازی پلی هاوس مروارید

#playhouse #playground #فضای_بازی_سرپوشیده

#سعادت_آباد #خانه_بازی #مروارید #بازی #شادی #خانه_بازی_مروارید #کودک #بچه

2728
بله می تونین همراه خودتون بیارین خوشحال می شیم ببینیمتون

سلام

چقدر عالیه این برنامه
چنین یرنامه عایی برای تازه عروس ها و اقدامی ها اگر باشه چطور باید بفهمیم؟ کجا اطلاع رسانی میشه؟
و این دور همی فقط برای مامان ها و بچه هاشونه؟ میشه ماهم بیایم؟

مهربان باشیم، کافی است  
2738
با سلام، من تازه عضو شدم و دوست داشتم در این دورهمی شرکت کنم. با توجه به اینکه زمانش گذشته، آیا بازم ...

سلام بله مامان عزیز این دورهمی به صورت ماهانه برگزار می شود و جلسه بعد دوشنبه ۱۱تیر ماه از ساعت ۱۰:۳۰ الی ۱۲:۳۰ در خدمتتون هستیم.

ببخشيد الان ١١ تير برنامه داريد يا ٣٠ تير؟؟؟كي هست برنامه؟؟باردارا هم ميتونن شركت كنن 

سلام عزیزم برنامه دورهمی دوشنبه ۱۱ تیر ماه ساعت ۱۰:۳۰ الی ۱۲:۳۰ برگزار می شود. خانم های باردار با توجه به حساسیت روحیه ای که دارند تصمیم گیری شرکت در دورهمی رو به عهده خودشون میذاریم بخاطر فضای عاطفی که در جلسات شاهد هستیم. امیدواریم به زودی در جلسات دیگری با مامانای در انتظار کوچولو ها هم دورهمی داشته باشیم.

نیازی به ثبت نام یا رزرو نداره؟ منظورم اینه همینجوری مهمونی وار بیایم؟    

شما مهمان ما هستید قطعا مامان عزیز ولی اگر قبلش ثبت نام انجام بدید ما میتونیم با توجه به تعداد نفراتی که تشریف میارن با امکانات بهتری در خدمتتون باشیم.                                                                                                                                                                                                                   برای ثبت نام میتونید با شماره تلفن های خانه کودک وارش تماس بگیرید: 88616930- 88616931

سلام چقدر عالیه این برنامه چنین یرنامه عایی برای تازه عروس ها و اقدامی ها اگر باشه چطور باید بفهمیم ...

سلا عزیزم. از همین طریق نی نی سایت اعلام میشه برنامه های مشابه و امیدواریم که به زودی برای کسانی که به مامان شدن فکر میکنن و باردار هستن هم برنامه داشته باشیم. ما در خدمتتون هستیم میتونید تشریف بیارید انتخاب به عهده شماست

سلام خانوما برای خرید گوشت و مرغ و محصولات پروتئینی با قیمت مناسب و کیفیت بالا از این سایت خرید آنلاین و یا حضوری داشته باشید ارسال محصولاتشم رایگانه www.darastore.net با وارد کردن کد ST97 با تخفیف ویژه همراه میشید.