2737
2734

سلام گل گلی ها امروز عقد دختر خواهرم بود صبح رفتیم محضر 

من صبح که پا شدم خودمو و بچه ها رو حاضر کردم اصلا فکر نمی کردم شوهرم شلخته بیاد تا محضر هم حواسم بهش نبود بعد اونجا دیدم تو هوای ۳۰ درجه کاپشن تنشه . جالبه که چند وقت پیش محضر داداشش خودش رو شیکان پیکان کرد و اومد کلی حرص خوردم و دعوا راه انداختم 

اصلا واسه خانواده من ارزشی قایل نیست . من به خانوادش احترام می زارم و انتظار دارم اونم حداقلش به خاطر من رفتارش مناسب باشه. احساس بدی پیدا کردم تا حالا تو خانواده ما عروسی نبوده و این اولین بوده ولی خانواده خودش چند بار عروسی دادشتن دو تا برادرش و خواهرش من واقعا سنگ تموم گذاشتم فقط و فقط به خاطر شوهرم 

اما امروز خیلی غصه خورد که نامرتب اومد محضر 

دو روزه پیشم که رفتن عقد بالای سر حضرت نیومد که هیچ بعدم کلی غر زد که تو کلا شدی در اختیار خواهرت 

خواهرم  به غیر من و مامانم کسی رو نداره به نظرتون اگه الان نرم کمکمش کی باید برم همسرم انتظار داره ما مثل غریبه بریم و بیایم

آیا باید مثل مهمون برم و مثل مهمون بیام 

میتونستی لباسی که دوس داری شوهرت بپوشه رو اماده کنی که بیدار شد اونا رو بپوشه .انقدر حرص نمیخوردی.

دوست و دشمنو باید موقع تقسیم                           ته دیگ سیب زمینی شناخت😀😁                        به هیچ معیار دیگه ای اعتنا نکنید😌✋                      تاکید میکنم.هیچ معیاری😌🙃                           

البته که باید به خواهرت کمک کنی  

ولی شوهرت بچه که نیست که تو تیپشو تایید کنی بخاطر این چیزا خودتو حرص نده خواهر

توهرتاپیکی غلط املایی ببینم  تذکر میدم  لطفا ناراحت نشین دوستای گلم 😍😍😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا بماند که اصلا یه هزاری هم دست نکرد بده من شاید لازمم بشه همیشه همینطوره پولش به جونش بنده باید به زور دعوا بگیرم. آیا الان من نباید یه پولی بزارم کف دست عروس . برای برادرهاش و خواهرش سکه کادو داد و پول داد اما به من هیچی نداد . یعنی درسته مامان من واسم سکه بخره بگه تو کادو بده 

2728

وای بزارید من بیام این مرتیکه های الدنگ و ادم کنم برم اخه چقدر حرص بخورم .بله که باید اینجور وقتا به داد خانوادت برسی.بگو تو عوض اینکه اینطرف خودتو نشون بدی و شیک و پیک کنی واسه طرف خودت اینکارو میکنی والا خیلی مردا مغزاشون خالیه

2740

معلومه که نه 

خواهرته و باید بری کمکش 

خواست حرف اضافه بزنه بگو تلافی میکنم 

بگو فرق نمیذارم تو هم درک داشته باش

در کل بیشتر مردا رو باید سربرید 

البته با پنبه 😂😃 

با حرف زدن قانعش کن

دلم  اتفاق خوب میخواد 💚 دلم نی نی میخواد 🍼🍼
حالا بماند که اصلا یه هزاری هم دست نکرد بده من شاید لازمم بشه همیشه همینطوره پولش به جونش بنده باید ...

كلا براي شما خسيسه يا پاي خانواده ات مياد وسط خسيسي ميكنه

‏از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده

میشه حرص نخورد آخه تا کی بازد این چیزها رو تحمل کنم همیشه همه کارها تو خونه با منه چه پخت و پز چه نظافت چه بچه داری دست به سیاه و سفید نمی زنه انگار مهمونه تا حالا تو این ده سال زندگی یک چایی جلوی من نزاشته من تو خونه کارگرم نوکرم پرستارم مادرم همه چی با منه 

هر رفتاري با خانواده شما داره عين همون رو نسبت به خانواده خودش انجام بديد و از قبل هم بهش بگيد

مطمئن باشيد اين جور مردا چون خانواده دوستن به خاطر دل مادر خواهرشون يه چيزايي رو بهتر رعايت ميكنن

و آوايي هست...كه كلمات را به كار نميگيرد...گوش بسپار (باردار نيستم،تذكر تاريخ امتحانمه كه هي ببينمش كمتر تو ني ني سايت بچرخم😑)