2733
2734

ما فعلا نامزدیم و به زودی ازدواج میکنیم..ارچقدر که من دوست دارم اون دلش نمیخواد..من خییییلی زیاد عاشق بچه هام..درحدی که یه بچه میبینم براش دلم ضعف میره..نامزدمم بدش نمیاد ولی دوس نداره بچه داشته باشیم..میگه بیاریم که چی بشه ما برا مامان بابامون چیکارکردیم که اون بکنه..میگه اگه هم بیارم حدود ۹ ۱۰ سال دیگه..چیکار کنم؟؟من همش پیشش حرف بچه میزنم..همش عکس بچه نشون میدم هیچی نمیگه فقط منو نگاه میکنه لبخند میزنه..نمیدونم چطور راضیش کنم..بنظرتون چیکارکنم؟؟

😩😩😩

باز تو‌خوبی من مجردمو‌بچه میخام😁😁😁🙈

۲۴مرداد رسما نامزد شدم💑💍 ۴ماهه نامزدم ❤😍🍓تیکرمم تیکر بارداری نیست😝تیکر عیده😆 دوس دارم عیدو تو فروردین انشالله عقده😩😩😩💒💐👰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حالا اول عروسیتونو بگیرید بعد خدا بزرگه

خیابان پاییز 🍂 کوچه مهر❤ پلاک ۵ 😄                                                                                                   قسم به تین و عنکبوت به مرغ باغ ملکوت                      ازته دل برات بگم دنیا فدای تارموت❤                                                                                                       غصه نخور دیووووونه 😄       کی دیده شب بمونه؟😍                                                                                   بالاخره همه چی درست میشه 😔  درستم نشد تموم که میشه                                                                                         💔ازبخت بدم آینه فروش شهر کوران شدم💔😔
2738

حالا چ عجله ایه برا بچه

صرف اینکه شما بچه دوست داری دلیل نمیشه بچه بیاری نظر همسرتم مثبت باشه 

چرا تصمیم نمیگیری چن سال اول زندگی رو اخلاق و رفتار همسرت زوم باشی از زندگی لذت ببری بعد ب بچه فک کنی ؟

2706