2737
2734
عنوان

شوهرم همش به خانواده من گیر میده

2037 بازدید | 99 پست

دیروز رفته بودیم خونه مامانم بابام ۷۱سالشه گفت بچه رو بده ببرم دور بزنم منم دلش نشکستم دادم برد ۲دقیقه هم نشد برگردوند شوهرم با من حسابی دعوا کرد که چرا بچه من دادی به بابات حالا بابا خودش بچه همش بغلشه.خانواده خودش هیچ ارزشی واسه ما قائل نیستن ولی واسه اونا این بازیها رو در نمیاره

برادرش دیدن بچه من نیومد ما رفتیم خونشون پول گذاشت تو پاکت داد کادو من اعتراض کردم دو روز تموم باهام دعوا کرد.که برادر بزرگ منه تو پشتش حرف زدی.رفته بودیم خونشون برادرش گفت کم بخور چاق شدی ادمدم به شوهرم گفتم گفت حالا ی چیزی گفته سر این دعوا راه ننداز همون روز رفتیم خونه مامانم بابام گفت عزیزم بعد زایمان چاق شدی ی کم لاغر شو راه رفتن برات سخته.اومدیم تو ماشین دعوا که چرا بابات بهت گفت چاق من دوست ندارم به زنم کسی حرف بزنه

والبته کلی گیرهای دیگه من تو بارداریم دیابت گرفته بودم باباش برگشت گفت موز بخور گفتم نمیخورم گفت تو هم که دیگه از آدمیت دراومدی به شوهرم گفتم چرا بابات این حرف میزنه تو همون بارداریم انقدر با من دعوا کرد که تو چه حقی داری به بابای من حرف بزنی.دیگه از دستش خسته شدم دیروز کلا باهاش حرف نزدم دیگه نمیخوام حتی با آدم بی ارزشی مثل اون حرف بزنم.میخوام به قهر کردنم ادامه بدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شوهر من به خودش اجازه نميده به خانوادم چپ نگاه كنه از اولس به شوهرت رو دادي اونم اينجوري ميكنه 

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

سعی کن لجشو در نیاری فعلا هرچی میگه جوری بهش رفتار کن که فکر کنه او راست میگه بعداز مدتی باهات خوب میشه هرچی کل بندازی بدتره

⚘پسرداییم⚘دنیامه‌ کسی‌ طرفش‌ بیاد اول‌ هشداره‌ بعدش‌ کشتاره...😊

این اعتراض هایی که میکنی با چه لحنیه ؟ شاید بد حرف میزنی به شوهرت بر میخوره سر خانوادت جبران میکنه

پسر یعنی یه اتاق پر از اسلحه و توپ و ماشین اسباب بازی  پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس پسر یعنی یه کمد کفش و کلاه و لباس اسپرت  پسر یعنی کراوات و پاپیون کت کوچیک مردونه  پسر یعنی بوی مردانگی در حین کودکی  پسر یعنی یه نمونه کپی شده سایز کوچیک از عشقت  پسر یعنی تکیه گاه مادر  پسر یعنی امید آینده پدر  پسر یعنی ولی عهد خونه  من و بابایی عااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من
2740

دیروز موقع رفتن خونه مامانم همش میگفت فلان همکارم پدر زنش بهش خونه داده ماشین داده.

حالا منم براش خونه خریدم ۳ دونگشم زدم به نامش.بهش ماهی ۶۰۰-۷۰۰تومنم همین جوری پول میدم مسافرت میریم خرج سفر من میدم.

بازم هار شده پاچه میگیره

والبته کلی گیرهای دیگه من تو بارداریم دیابت گرفته بودم باباش برگشت گفت موز بخور گفتم نمیخورم گفت تو ...

به نظرم انقدر نگو چرا بابات اینو گفت، داداشت اونو گفت، وقتی چیزی از اونا شنیدی بی محلی کن یا خودتو ناراحت نشون بده، یادت باشه با عصبانیت نمیتونی کاری کنی ، چون صد در صد حق رو به تو نمیده

مقابله به مثل کن 

بگو چطور بچه رو بابام گرفت گیر دادی 

خوشت میاد این دفعه که خانواده تو بچه رو گرفتن من همون جا بهت گیر بدم؟؟

بگو داداشت بهم تیکه انداخت به روی خودت نیاوردی ولی بابام راهنماییم کرد بهت برخورد

خودت اولویت زندگیت باش. برای خودت ارزش قایل شو

والبته کلی گیرهای دیگه من تو بارداریم دیابت گرفته بودم باباش برگشت گفت موز بخور گفتم نمیخورم گفت تو ...

قهر نکن بدتر میشه مردها از زنایی که باهاشون قهر میکنن به شدت متنفرن.....ببین اون سر یک چیزی باهات لج کرده چون سر  حرف تو داره تلافی در میاره

⚘پسرداییم⚘دنیامه‌ کسی‌ طرفش‌ بیاد اول‌ هشداره‌ بعدش‌ کشتاره...😊
2706