2752
2739
عنوان

** ما میخوایم مامان بشیم انشاءالله (مهر94)**

| مشاهده متن کامل بحث + 364 بازدید | 19249 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلااااام. تاپیک جدید مبارکه. من دیگه موعد نمیگم چون اصلا سر وقت نمیاد و منو مسخره میکنه مثل این ماه که باید 27 میشدم 21 شدم . الناز جون موعد برام نزن .بلکه هم حامله بشم با اینکارم
دقیقا زمانی که از همه جا قطع امید بشی اونوقت معجزه تو زندگیت اتفاق می افته اینو باور کن
2731
بچه من عجله دارم می رم الان میرم باشگاه و بعد میرم حرم تا فردا صبح (به یاد همتون هستم و لیستم رو دارم می برم) فردا صبح تا ظهر هم آزمون دارم و بعد میام خونه و می خوام شاید جمعه شب یک سر بزنم دوستون دارم خدانگهدار
ما باید برای خوشبخت زیستن، موقعیت های مناسب ایجاد کنیم، نه اینکه در انتظار آن باشیم.
سلام دوستان دو تا مامان جدید مبارکهههههههه
الهی سپرده شده توست خدای خوبم تا ابد شکرگزارم منم لایق مادر شدن کردی برای سلامتی نی نیم و سبز شدن دامن همه منتظران صلوات بفرست دوستم به خودت سپردم خدای خوبم
سبزه جون با گوشیم عزیز بلد نیستم چطوری تشکر بزنم
الهی سپرده شده توست خدای خوبم تا ابد شکرگزارم منم لایق مادر شدن کردی برای سلامتی نی نیم و سبز شدن دامن همه منتظران صلوات بفرست دوستم به خودت سپردم خدای خوبم