2733
2739

به هیییییچ وجه انجام ندیدن فقط اکه کچلین و اصلااا موهاتون رشد نمیکنه که حتی اونم حتی کلاه‌گیس بزارید بنظرم من انجام دادم موهام کم‌پشت بود به موهای خودم گره زد  با هزینه گزااافی که ازم گرفت تمااام موهای خودم ریخت چون محکم وصلش می‌کنه به موهاتون واینطوری موهای خودتون تخت فشار می‌ریزه بخدا همینی خدا داده رو فقط رسیدگی کنید اصلا زیر بار این کلاشهای زیبایی زبون باز نرید....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به هیییییچ وجه انجام ندیدن فقط اکه کچلین و اصلااا موهاتون رشد نمیکنه که حتی اونم حتی کلاه‌گیس بزارید ...

سلام وقتتون بخیر میشه توضیح بدین مایکروپوینت انجام دادین یا مایکرو سیلندر؟ منم میخواستم انجام بدم با دیدن پیامتون منصرف شدم

سلام وقتتون بخیر میشه توضیح بدین مایکروپوینت انجام دادین یا مایکرو سیلندر؟ منم میخواستم انجام بدم با ...

عزیزم به هیچ وجه به هیچ وجه انجام نده اولش میری ایقدر برات زبون میریزن خوب که برات میگذارن دیگه درست حداب نمیدن چون تو باید هرماهی بری ترمیم تازه اگه تو همون شهر باشی اکرم شهرستان باشی که دیگه سختررررر

2731
سلام وقتتون بخیر میشه توضیح بدین مایکروپوینت انجام دادین یا مایکرو سیلندر؟ منم میخواستم انجام بدم با ...

من که مایکروسیلندر انجام دادم نزدیک ۳۵تومن ازم گرفت بعدم اصلا بهم نگفت  کم کم بخاطر موهای خودت تخت فشارن موهات از دست میدی نگفت همین موها که برات میگذارن بعد یه مدت حجمش کم میشه باید بیایی دوباره عوضش کنید اونم با هزینه زیاد .....واقعا همه این آدما کلاهبرداران چون هیچی نمیگن فقط ازت پولو میگیرن دیگه تموم بعدا برای ترمیم که میرفتم آنقدر بد جواب میداد و بد انجام میداد خودم بعد از ۷ماه دیگه حاضر نشدم برم پیششون و کلا ریموش کردم

من که مایکروسیلندر انجام دادم نزدیک ۳۵تومن ازم گرفت بعدم اصلا بهم نگفت  کم کم بخاطر موهای خودت ...

عزیزم خیلی خیلی ممنون بابت اینکه وقت گذاشتین و جواب دادین منم مدتی بود میخواستم برم و دودل بودم ممنون که با راهنمایی هاتون باعث شدین نرم و به همین موهای کم پشتم هم آسیب نزنم

2738
سلام. همسر من هم موهاش کم پشت بود. دیروز ترمیم مو انجام داد. تو عکس خیلی واقعیه. ولی از نزدیک یکم مع ...

سلام عزیزم، می شه کمی از ترمیم موی همسرتون بگید؟ و اگه راضی بودین کجا انجام دادین؟ طبیعیه؟

سلام ماریستار جان ببخشید میخواستم بگم من هم تجربه از دست دادن موهام رو تو همین موسسه که شما گفتین رو دارم خواستم اگر میشه به یه طریقی باهم در ارتباط باشیم بلکه بتونیم کاری برای هزینه بالایی که از ما گرفتن انجام بدیم.

اگرم حتی واقعا قصد دارید انجام بدین به هیچ‌وجه   اینجا نرید @thebitagoya

ماریستار جان سلام ببخشید قسمت پایین همین صفحه برات پیام ارسال کردم گفتم شاید شما متوجه نشده باشی.برای همین اینجا دوباره خواستم بگم من هم تو همین موسسه مایکروسیلندر رو انجام دادم و متاسفانه مثل شما موهام رو از دست دادم.اگر مایل باشی از طریقی در ارتباط باشیم بلکه بتونیم بابت هزینه ای که کردیم بتونیم کاری کنیم.

موسسه آرمون رویش در تهران خیلی طبیعی ترمیم انجام میدن دوهفته دیگه میرم واسه ترمیم. توی فیلم که موهار ...

سلام عزیزم،میشه ازتون بپرسم که آیا ترمیم تو آرمون انجام دادین یا نه؟و راضی هستین؟

ماریستار جان سلام ببخشید قسمت پایین همین صفحه برات پیام ارسال کردم گفتم شاید شما متوجه نشده باشی.برا ...

منم میخواستم برم همین موسسه و اینکارو کنم.شما الان چیکا میکنیدبا موهاتون؟