2733
2734
عنوان

عزیزان شیرده یه دقیقه لطفا 😓😓

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 43 پست
آره متاسفانه... اشتهام خیلی زیاد شده. حس میکنم اگه گرسه م بشه شیرم کم میشه

کمتر بخور 

منم بعد زایمانم داشتم خیلی چاق میشدم دیگه کمتر کردم غذامو الان شدم 54

میشه برای خوشبختی وشیرین شدن زندگیم باشوهرم یه صلوات بفرستی    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه بابا من بعضی وقتا روزی دو وعده غذا میخورم دلستر قارچ ماکارونی شیر افزاهای منن

با این حال شیرت خوبه؟

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2731
کمتر بخور  منم بعد زایمانم داشتم خیلی چاق میشدم دیگه کمتر کردم غذامو الان شدم 54

خیلی سخته😑😑😑

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
نه طبيعي

خوش ب حالت

دیگه اندازه ی سزارینی ها شکم نداری

آخ دقيقا منم نميتونم تا آشپزخونه برم ميزنه زيرگريه فقط وقتي خوابه ميتونم کارانجام بدم 

من وقتی ک میخوابه فرصتو غنیمت میشمارم میرم میخوابم😆

آررررررره دخترم 4ماهشه شش کیلو ونیمه دکتر گفت خوبه به دنیا اومد 3کیلو بود

چ شیر افزایی میخوری؟

استرس کم شدن شیر رو هم نگیرید. فوقش کم بشه شیر خشک که هست. اصلاً با این‌هایی که می‌گن فقط شیر مادر ب ...

نه شیشه میگیره ن شیر خشک میخوره

هر وقت امتحان کردم موفق نشدم

گفتم که ماکارونی دلستر قارچ  ینی وقتی دخترم از دهنش میکشه بیرون مثل آبپاش میریزه

ماشاللههه😍😍😍 چ رویایییی

مال منم قبلا اینجوری بود ولی چون دیگه وعده هاش کمتر شده شیرم هم کمتر شده

بعد میگن انگار برای هرکسی یه خوراکی ای شیرشو زیاد میکنه