2733
2734
عنوان

اگه خواستگارتون از همه لحاظ اوکی باشه فقط...

| مشاهده متن کامل بحث + 2017 بازدید | 96 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا نکشتت😂😂😂

سلام دوست عزیزم 

میدونم این تاپیک مال سال ۹۷ یعنی دوسال پیش😅 

ولی چون داشتم توی نت در مورد گاوداری سرچ میکردم ب تاپیک شما رسیدم 😅

راستش میخواستم کمکم کنید . من ی خاستگار دارم ک میخوادگاوداری بزنه البته الان تا ی سری از مراحلش رو پیش رفته ولی خب من خودم خیلی شک دارم ک از نظر اینده چجور شغلیه ؟ میخواستم ازشما ک شوهرتون گاوداری داره بپرسم که شغل سختیه ؟ در امدش چقدره در ماه مخصوصا با توجه ب شرایط اقتصادی الان ! راضی هستید ؟ 

و کلا اینکه یکم در مورد خوبی و بدی های این شغل بهم بگو 

ممنون😍

سلام دوست عزیزم  میدونم این تاپیک مال سال ۹۷ یعنی دوسال پیش😅  ولی چون داشتم توی نت در م ...

سلام عزیزم 

اول اینکه انشاالله که خوشبخت بشی😍😘

دوم اینکه اگه خواستگارت علاقه داشته باشه و شماهم شرایطو بپذیرین نه خیلی خوبه و کلا همه چیز به دست خودتونه

ما درامدمون از همین راهه 

مثلا همسرم گاو میخره چند وقت بعد میفروشه سود میکنه

یا مثلا گاو شیرده میاره و شیرشو میفروشه و...

گاوداری خیلی بزرگ نداریم اگه شوهرت قراره اونحوری باشه اطلاع ندارم😊

ولی در کل خوبه خداروشکر😚

خدایا خودت بساز!  تو بسازی قشنگ تره😍😍
سلام عزیزم  اول اینکه انشاالله که خوشبخت بشی😍😘 دوم اینکه اگه خواستگارت علاقه داشته باشه و ش ...

مرسی عزیزم😘 البته هنوز جدی نیست و بیشتر روی شغلش دو دل هستم راستیتش هنوز مراحل اول کاراش هست و فعلا جاشو اماده کرده و در حال حاضر ۲ تا گاو بیشتر نداره ولی خب هنوز سنشم کمه و تازه ۲۱ سالشه ... نمیدونم قراره تا چه حد پیش بره ولی خب فوقش توی ۲ سال اینده بتونه ۵ الی ۶ تا گاو بخره( گاو شیرده نه گوشتی) 

میشه خوبی و بدی های این شغل رو بگید و اینکه میشه چقدر در ماه درامد داشت البته با توجه ب تعداد گاو ها 

ممنون😍

مرسی عزیزم😘 البته هنوز جدی نیست و بیشتر روی شغلش دو دل هستم راستیتش هنوز مراحل اول کاراش هست و فعلا ...

بدیش اینه که شاید اگه وسواس داشته باشی نتونی تحمل کنی

چون یکم محل کار بد بو هس همین

درامدمهرگاو بستگی به میزان شیری که گاوا دارن بستگی داره 

اولش یکم سخته ولی تجربه که بیشتر بشه کار خوبیه

فقط هم دوشیدن شیر و غذا دادن هس در کل روزی ۳ ساعتم نمیشه واسه دوتا گاو 

و واسه اوقات فراغت وقت زیاد دارین

بدیش اینه که شاید اگه وسواس داشته باشی نتونی تحمل کنی چون یکم محل کار بد بو هس همین درامدمهرگاو بس ...

ممنون عزیزم 😍😘

ایشون گفتن ک میتونه حداکثر ۵ الی ۶ تا گاو شیری تادوسال اینده بخره ب نظرتون ۵ الی ۶ تا گاو در ماه چقدر درامد خالصشه ( با کم کردن هزینه هایی مثل علوفه و...) ؟ 

ب خاطر اینکه میخوام بدونم میتونه طی حداکثر ۳ سال اینده  با این درامد ی زندگی خوب بسازه یا نه !🤔

ممنون عزیزم 😍😘 ایشون گفتن ک میتونه حداکثر ۵ الی ۶ تا گاو شیری تادوسال اینده بخره ب نظرتون ۵ الی ۶ ...

عزیزم نمیدونم بذار شوهرم شب بیاد میپرسم و جواب میدم

ممنونوعزیزم لطف میکنی

عزیزم من تازه اومدم سایت ببخشید

ببین شوهرم میگه اصلا نمیشه درامد دقیقی گفت چون قیمت ها بالا و پایین میشه

و مثلا یه گاو ۲۰ کیلو شیر داره روزانه یکی ۵۰ و...

الان قیمت شیر منطقه ما ۲۲۰۰ تومن هس باید خودتون بتونین حساب کنید

ولی در کل خوبع به نظرم اگه سطح توقعت خیلیییی بالا نیست

شغل خوبی هس و بتونی باهاش کنار بیای

2706