2737
2734

دوماهه تقریبازیردنده های سمت چپم دردمیگره انگاری یه چیزی قلبمه گیرمیکنه به دنده هام خیلی دردمیگره دیگه نمیتونم نفس بکشم حتی نفس عمیق هم میکشم درددارم تونت داشتم میخوندم نوشته بودبزرگ شدن طحال وازاین حرفهاخیلی میترسم برم دکتر

من عضوتازه واردنیسم قبلاهم کاربری داشتم ولی به لطف فلش کردن گوشیم وفراموشی رمزکاربریم حسابم ازنی نی سایت پاک شده پس لطفاهی نگیدتازه وارداازاین تایپیک هاازاین حرفها...😕😕

معمولا بزرگ شدن طحال اگر بخواد تا اين حد بشه و اين علايمو بده قطعا قبلش علايم ديگه دارين

شما بايد برين پزشك داخلي شما رو ببينه دوست عزيز

ولي خيلي بعيده از طحال بزرگ باشه اين علايمتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شکمت بزرگ شده؟ دست میزنی سفته؟

اره یه قسمت کوچولوبادکرده سفت شده دست میزنم دردمیگره

من عضوتازه واردنیسم قبلاهم کاربری داشتم ولی به لطف فلش کردن گوشیم وفراموشی رمزکاربریم حسابم ازنی نی سایت پاک شده پس لطفاهی نگیدتازه وارداازاین تایپیک هاازاین حرفها...😕😕
2738
اصلا دکتر نرفتین

نه فعلاتازه به شوهرمم گفتم اونم درجریان نبود

اره یه قسمت کوچولوبادکرده سفت شده دست میزنم دردمیگره

چندسالتونه؟

دکتر برو

ان شاالله مشکلی نیست

نگران نباش

متخصص داخلی یا خون برو

به شیوه خودت زندگی کن اینجا حتی پشت سر خدا هم حرف میزنند  
چندسالتونه؟ دکتر برو ان شاالله مشکلی نیست نگران نباش متخصص داخلی یا خون برو

۱۹سالمه متاهلم یه پسر۲ساله هم دارم این دردکلافم کرده همش فکردرگیره

۱۹سالمه متاهلم یه پسر۲ساله هم دارم این دردکلافم کرده همش فکردرگیره

خدا نگهتون داره برای هم

دکتر بری خیالت راحت میشه

ان شاالله چیزی نیست

به شیوه خودت زندگی کن اینجا حتی پشت سر خدا هم حرف میزنند  
خدا نگهتون داره برای هم دکتر بری خیالت راحت میشه ان شاالله چیزی نیست

الهی قربونت بشم ممنونم

2706