2737
2734

شوهرم آنقدر که همه فامیلش عمر نوح دارن زنده آن حالا منکه پدرم فوت کرده بزور میبره سر مزار پدرم الانم میخام برم با مامانش میگه حالا واجب نیست نرو منم گفتم خداکنه یکی ازت بمیره تا به رسوم و آیین یکم احترام بذاری 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا حس شما قابل درکه ولی درست نیست 

شما چون پدرتون فوت شدن علاقه پیدا کردید که با این روش خودتون رو آروم کنید و حق میدم بهتون 

از اون طرف به جز شوهرتپن هم بقیه حق دارن چون درکی درموردش ندارن 

در ضمن رسمی که دیدم انجام میدن فقط اینه میوه شیرینی یا حلوا میگیرن پنجشنبه یا روز خود برات میبرن سر خاک و خیرات میکنن 

خدا پدرتون رو رحمت کنه به شما آرامش بده

2731
نمیدونم این رسم هارو شنیدم فقط  نماز وقران وخیرات الان بیشتر احتیاج هست  فلسفه چراغ رو ه ...

همینه سه روز قبل از نیمه شعبان میرن سر مزار بسیار خیرات می‌کنند و قرآن میخونن منم درهمین حد میدونم عزیزم

حالا حس شما قابل درکه ولی درست نیست  شما چون پدرتون فوت شدن علاقه پیدا کردید که با این روش خود ...

ممنون عزیزم حرف شماهم کاملا منطقیه اما شوهرم خیلی کم درک میکنه این مسائل رو

ممنون عزیزم حرف شماهم کاملا منطقیه اما شوهرم خیلی کم درک میکنه این مسائل رو

طبیعیه عزیزم چون تو شرایط تو نبوده ولی اونم یک روز میفهمه دیگه 

با این فکر که اون درکی نداره خودت رو آروم کن بعدم بهش بگو من میدونم الان من رو نمیفهمی اما من اینجور آروم میشم احساس خوبی میگیرم 

اگه اون نیومد خودت برو  یا اینکه تو خونه یه چیز درست کن برا همسایه ها ببر و بگو خیرات برات پدرت هست براش فاتحه بخونن 

اینجوری هم روح پدرتون شاد میشه 

2738