2737
2734
عنوان

سریال آنام رو نتونستم ببینم

150 بازدید | 9 پست

دیشب بخاطر قطعی برق سریال آنام رو نتونستم ببینم

کسانی که دیدن میشه بگید چی شد؟

خدایا به خاطر همه نعمتهایی که بهم دادی ازت ممنونم.

ساعت ۲ ظهر تکرارشو میده خودت ببینی بهتره😉

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ندیدم تاحالا این سریالو ولی اساتید وقت ندارن دیگه شرمنده😁😁

اسم کاربریمو دیدی فکر بد کن😁😁بمن چه مگه من مسئول فکره تو ام😒😁😎 ***I have died everyday waiting for you... Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years... I'll love you for athousand more *** Tut elimden, beni çok sev, kimsey verme...Seveceksen, ömürlük sev, bir günlük sevme

آینازو شوهرش فهمیدن مشکلات کارخونه زیر سر کبیره. پدر بیزن ۱ونیم میلیارد از امید میخاد برای حق السکوت تا لو نده ارزو دخترکیه و رفت یه خونه اشرافی قولنامه کرد. . مارال وضعیتش خرابه و داره دیالیز میشه.  

2740

بابای بیژن رفت یه خونه یکو نیم میلیاردی رو قولنامه کرد به بابای ارزو گفت اونم فعلا پونصد ریخت حسابش از اون طرف بیژن اومد گفت که من رازتونو میدونم دکتره هم پشیمون که چرا اونهمه پولو ریخت حساب تیمور اون دوتا مرده که امید گروگان گرفته بود اعتراف کردن همه چی زیر سر کبیره از اون طرف ارزو کلا ناامید شده و فاز غمه مارالم که وضیتش خرابه کلا  همینا بود بقیش حرفای معمولیشون و اینا بود که مثلا بهنام دوباره هی به افرین پیام میده و اینا حالا انچه خواهید دیدش باحال بود مامان ارزو میخواد بره ازمایش بده برای پیوند بعد یجاشو نشون داد که توی مطبش نشسته داره گریه میکنه خودشو میکوبه اینور اونور  بعد یهو بابای ارزو اومد که تو جاده داره پیاده راه میره و حسابی کتکش زدن و لباساش پاره شده