2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فک نکنم کسی اینجارستوران دارباشه.من که ندیدم

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!!! 👈 این روزها بیشتر معنی دعای فرج رو میشه درک کرد، پس لطفا همه با هم بخونیم 🤲💗﷽💗اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.🤲خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد .....😔🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼
2731
سلام سوالتون رو بفرمایید شاید بتونم کمکی کنم

با اجازه از استارتر

اقای جوانمرد گفتین قبل ۲۳ ام سهام خودروسازی بگیریم ۲۰ درصد سود میکنیم

دلم میخاد ۱۰۰هزارتومن سهام بخرم برای امتحان میشه؟

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫

سوال نیست 

من دانشجوی رشته آشپزی حرفه ای هستم وباید برای باز بینی درس تجهیزات آشپزخانه برم به آشپزخونه یک هتل یا رستوران ولی متاسفانه اینجور اماکن اگر آشنا نداشته باشی راه نمیدن تو آشپزخونه 

میخواستم ببینم اینجا کسی هست بتونه بهم ومک کنه 

کاش میشد زندگی تکرار داشت لا اقل تکرار را یکبار داشت
اين چه رشته ايي هست؟ كدوم دانشگاه ها دارن اين رشته رو ؟

تازه اومده تو ایران فعلا فقط دانشگاه علمی کاربردی داره 

کاش میشد زندگی تکرار داشت لا اقل تکرار را یکبار داشت
2738