2737
2739

دوستان خواهرانه ر اهنماییم کنید .من شوهرم دو هفته است عمل کرده و جاریم تو این مدت مهمونی عید شو گرفت یکی به من رنگ نزد با وجود اینکه خبر داشت .و اینکه تولد بچه ش تو این هفته است و جشن بزرگی گرفته باز هم به من نگفت فقط به جاری های دیگرم گفت به همه بگید .ما با هم قهر نیستیم اما به شدت رفتار های مغرو را نه ای دارد .نمی خوام غیبتشو بکنم اما برخوردش خیلی بد بود .حتی مادر شوهرم گفته نیا .می ترسم برادر شوهرم با هام بد شه .چون مطمئنم پیش شوهرش یه چیز دیگه میگه .چه کنم.

به جهنم که بد میشن

دارن یهت بی احترامی میکنن دختر

من که رو دعوت کردنا خیلی حساسم

حتی دوست صمیمیمم بخواد برا یه مراشمی دعوتم کنه ولی به خواهرم بگه ک به من خب بده من تمیرم یه بار نری 

عادتش میشه که دعوتت کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

نرو...مثلا برادر شوهرت باهات بد بشه چی میشه؟؟؟..شما خودتو شوهرتو سبک کنی که اون بهش برنخوره؟؟؟؟..مگه اون اهمیت داده که به شما بر بخوره یا نه...

🌹به راستی که خداوند بهترین محافظان است🌹

ادم باید بعضی وقتا واسه خودش شخصیتی قائل بشه

من یبار فامیل دور شوهرم زنگیده بود گفته بود به عروساتم بگو بیان

منم گفتم تا خودش شخصن بهم زنگ نزنه نمیام 

و این شد اولین و اخرین بار همه یا به خودم یا به شوهرم میزنگن و جواب ما اینه بزار ببینم زنم چی میگه یا من میگم اقامون

😭😳😢دوستان اگه دوست داشتید واسه سلامتی پدر و مادرم یه حمد و صلوات بفرستید

باور کنید از نظر تحصیلات از همه جاری هام سرم و تنها عروسی هستم که  کار می کنم و تازه کارمند شدم .من با همه جاری هام خاکی هستم اما نمی دونم چرا این این جوریه همیشه همه رو از بالا می‌بینه و فخر می فروشه چون از نظر مالی وضع شوهرش خیلی خوبه .