2737
2739

میشه بدونم اونایی ک تجربه دارید چجوری برای طلاق اقدام کردید؟ به دلیل خیانت و رفیق بازی میشه طلاق آسون گرفت؟ یا باید هفت خان رستم رو رد کنیم؟ شنیدم تا مرد نخاد زن اصلا نمتونه طلاق بگیره درسته؟ 

گر نگهدار من آن است که من می دانم / شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد...

بستگي داره

همسرم مردي عاشق و فهميده است،او مرا خط ب خط بلد است و ميداند با احساسات زنانه ام چگونه رفتار كند،،در حالت ارام مرا گنجشك خيلييي كوچولو ميداند و هر وقت عصبي باشم مرا فايتر ماهي صدا ميكند ،،تمام دغدغه ذهنيش،،ارامش روح من است،گاهي بانو بزرگوار خطابم ميكند و خودرا مردي مديون به من،،،گاهي از ارزوهايي ك برايم دارد سخن ميگويد،انقدر با هيجان مانند پسرك ده ساله ك همه او را مرد خانه صدا ميكنند ،،مرد من خيلي صميميت را بلد است ،مهرباني را بلد است،سخاوت را بلد است،مرد من با هوس بيگانه است و عشق را كاملاً بلد است،او با خشونت عليه زنان چه كلام و چه رفتار ب طور جدي و محكم بيگانه است،،مرد من يك مرد است اما نه يك مرد معمولي نه يك مرد متعصب و نه يك مرد تظاهر گر و نه يك مرد ريا كار،،،تمام فعل و انفعالات مرد من با روح و جسمش عجين است،،،دوستت دارم مرد واقعي من ،،قهرمان زندگيم ،تمام زنان سرزمينم ارزوي چنين مردي با چنين باور فكري و  عملي را دارند❤️خداراشكر چنين مردي،معشوق هميشگي زندگي من است❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب اينكه شوهرت چ جور ادمي 

طلاق بده هس يا ن

خودت بعد طلاق ميتوني گليم خودت و از اب بكشي يا خانوادت حمايتت ميكنن

مشكلي با طعنه مردم نداري 

و اينكه توافقي طلاقت يا شكايت و شاكي 

و اينكه موضوع و علت طلاقت چيه

همسرم مردي عاشق و فهميده است،او مرا خط ب خط بلد است و ميداند با احساسات زنانه ام چگونه رفتار كند،،در حالت ارام مرا گنجشك خيلييي كوچولو ميداند و هر وقت عصبي باشم مرا فايتر ماهي صدا ميكند ،،تمام دغدغه ذهنيش،،ارامش روح من است،گاهي بانو بزرگوار خطابم ميكند و خودرا مردي مديون به من،،،گاهي از ارزوهايي ك برايم دارد سخن ميگويد،انقدر با هيجان مانند پسرك ده ساله ك همه او را مرد خانه صدا ميكنند ،،مرد من خيلي صميميت را بلد است ،مهرباني را بلد است،سخاوت را بلد است،مرد من با هوس بيگانه است و عشق را كاملاً بلد است،او با خشونت عليه زنان چه كلام و چه رفتار ب طور جدي و محكم بيگانه است،،مرد من يك مرد است اما نه يك مرد معمولي نه يك مرد متعصب و نه يك مرد تظاهر گر و نه يك مرد ريا كار،،،تمام فعل و انفعالات مرد من با روح و جسمش عجين است،،،دوستت دارم مرد واقعي من ،،قهرمان زندگيم ،تمام زنان سرزمينم ارزوي چنين مردي با چنين باور فكري و  عملي را دارند❤️خداراشكر چنين مردي،معشوق هميشگي زندگي من است❤️
2731

مرد نخواد حالا حالاها باید زن بدوئه ..البته بستگی به قاضی هم داره ...وکیل کار رو راحت تر می کنه ...حداقل سه سال طول می کشه

آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت /یار شیرین سخن نادره گفتار من است 
ب اينكه شوهرت چ جور ادمي  طلاق بده هس يا ن خودت بعد طلاق ميتوني گليم خودت و از اب بكشي يا خان ...

شوهرم کلا ادمی ک طلاق بده نیست

اما من خیلی مصمم هستم مشکلی هم با حرف و مردم و اینا ندارم

خانوادمم حامیم هستن

مدرک هم دارم فقط میمونه شوهرم ک همش میزنه زیرش و طلاق نمیخاد

مرد نخواد حالا حالاها باید زن بدوئه ..البته بستگی به قاضی هم داره ...وکیل کار رو راحت تر می کنه ...ح ...

سه سال؟؟؟ چرا انقدر زیاد؟ 

بله دادگاه ها خیلی کشش میدن که شاید پشیمون بشی و بری سر زندگی 

مردا هم بخوان اذیت کنن هر بار که حکم میدن هی بره اعتراض کنه هی کش پیدا میکنه انقد که دختر بگه حقمو نخواستم ولی در مقابلش مرد خوب هم دیدم که تمام حق و حقوق زنش رو داد و تو کمتر از یک ماه جدا شدن

از اینکه زنی دیوانه وار با تو بحث می کند خوش حال باش!دنیای زن ها کاملا متفاوت است؛ زن اگر سکوت کردبدان سکوتش نشانه ی پایان توست
2740
بله دادگاه ها خیلی کشش میدن که شاید پشیمون بشی و بری سر زندگی  مردا هم بخوان اذیت کنن هر بار ک ...

اگ مهریه نخام چی؟ اصلا دنبال این چیزا نیستم فقط میخام بره!

بعضی مردا شرط میذارن که اگه مهرتو ببخشی طلاق میدم اگه اون آقا راضی بشه که شما مهریتونو ببخشید و اونم در عوضش طلاقتون بده راحته

از اینکه زنی دیوانه وار با تو بحث می کند خوش حال باش!دنیای زن ها کاملا متفاوت است؛ زن اگر سکوت کردبدان سکوتش نشانه ی پایان توست

همش بستگی به توافق خودتون داره که سر یه چیزایی به توافق برسید و اونطور میشه توافقی جدا شد

اگه مردت طلاق بده نیست و با توافق راضی نیست..پس اول تو خونه ش بمون مهریتو بذار اجرا..مبادا مهربتو ببخشی...به هیچ قیمتی خونه تو ترک نکن ...بگو عاشق زندگیمم فقط پول مهریمو می خوام .... چقدر مهرت

آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت /یار شیرین سخن نادره گفتار من است 

چه مشکلی دارن که میخواید جدا شید که بتونم بهتر راهنمایی کنم؟

2706