2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من آقابزرگ رفتم ولی نپسندیدم،عبدل آباد هم ارزونه و هم تنوعش خیلیییی زیاد هم مارکهای خارجی داره و هم ...

پس احتمال داره منم نپسندم آخه آدم زورش میاد این همه راه برای یه فروشگاه بره 

عبدل آباد دیشب یه کوچولو سر زدم اونایی که من میخوام (کالسکه) همه با سرویس کامله تک نمیدن 

2738

تو شهر ری یه جای دیگه هم هست به اسم انبار سیسمونی ولیعصر اونجا هم خیلی خوب و ارزونه جاده قدیم بهشت زهرا، بعد از کهریزک، روبروی پل عابر پیاده اسماعیل آباد، کوچه گل محمدی «به سمت تهران»، انبار سیسمونی ولیعصر این هم آدرسشه

اره من کالسکه سه چرخ دوست دارم ولی همشون با سرویس کامل بود 2300 به بالا من فقط کالسکه میخوام

پس اگه تکی میخوای بگیری بورو جمهوری پاساژ همیون،اونجا پیدامیکنی قیمتهاشم از بهار ارزونتره،یه پاساژه دقیقا بغل پاساژ شانزلیزه،فقط تو تعطیلی نرو چون بستن

و خدایی که در این نزدیکی است.....
من زیاد به این سایت آشنا نیستم وقتی میام بیرون از کجا بفهمم برای کسی پی ام داده ؟؟؟

بالای سایت روی اون علامتی که شبیه زنگه با رنگ قرمز شماره میزنه مثلا یک یا دو یا...اون تعداد پیامهای جدیدیه که برات میاد بری روش بزنی میاد رو پیامهایجدیدت

و خدایی که در این نزدیکی است.....
2706