2737
2734
عنوان

کیا خواب امواتشونو میبینند؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1577 بازدید | 44 پست
چن روز پیش زن داداشم خواب بابامو دیدن آخه ما هرزگاهی ب بعضیا کمک میکنیم ب نیت بابام زن داداشم گفت تو ...

آخی خدا رحمتشون کنه.خوش بحالشون که بچه های به این خوبی داره

لطفا برای سلامتی پدرم ی صلوات بفرستید🥰ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همیشه خواب بابامو میبینم ... اکثرا هم اینه ک پدرم زندس و برگشته و همه تعجب کردیم و میگیم چرا این ...

چون تو دوست داری زنده باشه به این صورت میاد بخوابت که خوشحال بشی

جواب ابلهان خاموشی است
بعد مادر بزرگ بهم میگفت چرا برام غذا درست نمیکنین اینجا غذا نیست 

اگه گفته این جا غذا نیست یعنی هنوز به عالم ماده وابستگی داشته چون روح نیازی به خوردن و آشامیدن نداره

جواب ابلهان خاموشی است
2728
مادربزرگم تو بیمارستان بودن خیلی حالشون بد بود من خواب دیدم چادر ابی سرشونه و منو بوسیدنو خداحافظی ...

اون آقای قد بلند احتمالا روح هادی ایشون بوده

جواب ابلهان خاموشی است
مادربزرگم تو بیمارستان بودن خیلی حالشون بد بود من خواب دیدم چادر ابی سرشونه و منو بوسیدنو خداحافظی ...

چه قدر خوب که مادربزرگت راهشو پیدا کرده بوده

جواب ابلهان خاموشی است
من همیشه خواب پدر بزرگ‌و‌مادر بزرگمو تو خونه قدیمیشون میبینم. مثل همون موقعها سرحال 

منم همین طور،معلومه که اونا واسه اون خونه خیلی زحمت کشیده بودن

جواب ابلهان خاموشی است
2738
واقعا آخه اگه زنده میبود خیلی چیزا فرق میکرد... اینقد تو خواب از برگشتنش از خوشحالی گریه میکنیم که ن ...

میدونم عزیزم ولی هرچی بیشتر بی تابی کنی اون و بیشتر ناراحت کردی،باهاش حرف بزن از همه چی مثل وقتی که زنده بود،الانشم زنده اس فقط دیگه تو این دنیا زندگی نمیکنه

جواب ابلهان خاموشی است

طایفه ی ماازقدیم مردهها به خواب میومدن ی چیزایی هم میگفتن من خودم باباموبارهاخواب دیدم ازش میپرسیدم جات خوبه,ی شب دیدم تویباغ خیلی ترتمیزمیوه جمع میکنه ی شترخیلی جوون داره تعبیرشم خوبه. ی باردیدم سرقبرش پرازدرختای سروسبزوبلندفکرمیکردم چطورلای درختامیتونه حرکت کنه خودشم گوشه مزاربودهمودیدیم بوسش کردم بوسم کردوبهم گفت این باغوازتودارم.چندین باردیدمش حتی ازش پرسیدم باچی میری اینورواونورگفت باشترمن براش نمازوقران میخونم وهمه ی کارهای خیروبهش هدیه میکنم خدارحمت کنه همه ی مومنین 

حمدوسپاس پرورگارم 
2706