2733
2734
عنوان

حلالیت

1335 بازدید | 33 پست

سلام به همه

من چندین ساله ازدواج کردم و از همون اول با گارد وحشتناک مادرشوهر و خانوادش رو به رو شدم شوهرمم بدون استثنا طرف خانوادش رو می گرفت. چندین سال قطع رابطه بودم من یعنی من نمی رفتم ولی شوهرم هر زمان که می خواست می رفت و می اومد ابدا محدودش نکرده بودم که نباید بری و زنگ بزنی. به حدی اذیتم کردن که حکم طلاق توافقیمون هم صادر شد فقط نرفتیم دنبالش که تو شناسناممون ثبت بشه. 

یکسالی هست  بخاطر بچم که تنها نباشه باهاشون رفت و آمد می کنم. انصافا هم بچمو می پرستن همینطور شوهرمو.

اینارو گفتم که زیاد معطل نشید تا بقیش رو بنویسم

كووو حلاليتش

صبحت بخیر خانم فعال

تقدیم ب دختر نازم😜                                                                     💖 اصفهان با آن همه وسعت شده نصف جهان!                   چند وجب داری,ولی کل جهانم گشته ای💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا مادرشوهرم و پدرشوهرم اسمشون در اومده برای حج واجب؛ دارن از همه خداحافظی می کنن و حلالیت می طلبن

ته دلم بخاطر اذیت هایی که کردنم بخاطر ناحقی هاشون بخاطر غریب گیر آوردناشون واقعا ازشون دلخورم 

2728
حالا مادرشوهرم و پدرشوهرم اسمشون در اومده برای حج واجب؛ دارن از همه خداحافظی می کنن و حلالیت می طلبن ...

خخخخ مادر شوهر من چون می دونست حلالش نمیکنم اصلا نگفت بهم حلالم کن به شوهرمم گفتم نمی بخشمش به خاطر روزای خوبی که به خاطر حرفای اون برام زهرشد

التماس دعا
2738
حالا مادرشوهرم و پدرشوهرم اسمشون در اومده برای حج واجب؛ دارن از همه خداحافظی می کنن و حلالیت می طلبن ...

اگه حلالیت طلبیدن بگو من کی باشم خدا ببخشه😏

❤جهانم تویی ،چنان دورت میگردم که هیچکس به این زیبایی جهانگردی را تجربه نکرده باشد❤

ی کاری کن روزی ک میان واسه حلالی نباشی و کلا باهاشون رو در رو نشی جون نه قلبا میتونی ببخشی نه ب دروغ میتونی بگی حلالتون کردم.

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید
اگه حلالیت طلبیدن بگو من کی باشم خدا ببخشه😏

مادر شوهر من دقیقا همین حرفو به جاریم زده بود قبل ازینکه جاریم بره کربلا
جاریم باهاش قهر کرد کلااا  

کردم از عقل سوالی که مگر ایمان چیست؟عقل برگوش دلم گفت که ایمان ادب است.آدمیزاد اگر بی ادب است آدم نیست فرق مابین بنی آدم و حیوان ادب است🙄🙄🙄😉
ی کاری کن روزی ک میان واسه حلالی نباشی و کلا باهاشون رو در رو نشی جون نه قلبا میتونی ببخشی نه ب دروغ ...

واسه رفتن یه مهمونی می گیرن رسمشونه حالا خوب یا بد

موندم چه جوری بگم بهشون واقعا می خوام بدونن که خیلی از روزای خوب زندگیم رو خراب کردن 

منم دقیقا همین حس و حال رو دارم

پس حلال نکن فقط بگو خوش بگذره .

خخخ من حتی اومد نگفتم زیارت قبول یا رفتی اونجا منو دعا کن هههه خودمم که رفتم اصلا دعاشون نکردم چه عرسیم من

التماس دعا
2706