2737
2734

سلام عزیزای دلم راستش توی محلمون یه خرده فروش موادهس به نظرم تریاک میفروشه اسم وفامیلیشومیدونم میخام یه کاری کنم بیان جمعش کنن نمیدونم کارخوبیه یانه امابه شدت احساس مسوولیت میکنم آخه هرچی جوونه میادازش جنس میخره شماکمکم کنیدکجابایدزنگ بزنم؟کاربدی میکنم؟

اونو بگیرن جونا میرن از جای دیگه خرید میکنن.ترک نمیکنن ک

تیکر بارداری نیست روز بهم رسیدنمونه 6ساله میشیم  عشق❤ از اونجایی شروع شدکه حالم به هیچ چیز خوش نشد اِلا دوست داشتنت💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مطمئنی؟اول صددرصد مطمئن شو

آره چن باردیدم وهمسایه هاهم گفتن که میفروشه ولی اگه بیان وچیزی پیدانکنن واسه من بدمیشه؟

2740
بلاخره من جلویکیشونوکه میگیرم حداقل 😢

بزنگ‌نترس 

خود پلیس به طرف نگاه کنه میفهمه مواد فروش هست یا نه 

اگرم اشتباه کرده باشی کاری نمیکنه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
آره چن باردیدم وهمسایه هاهم گفتن که میفروشه ولی اگه بیان وچیزی پیدانکنن واسه من بدمیشه؟

وااا چه حرفها 

ولی به احدی نگو اینکارو کردی اصلا و ابدا حتی به نزدیکتری و صمیمیترین همسایه یا دوستت ....

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

نه عزیزم بدنمیشه 

چون همه شاهد هستین

صددرصد اینجور آدما جنساشون مخفی میکنن چیزی واسه پلیس نمیزارن 

«بردگی»یعنی‌اینکه:یک‌ شخص دیگر‌ تصمیم بگیرد،تو چقدر و‌ چه اندازه آزاد باشی...برتراند راسل
بزنگ‌نترس  خود پلیس به طرف نگاه کنه میفهمه مواد فروش هست یا نه  اگرم اشتباه کرده باشی کا ...

خب اگه بپرسه ازپلیس کی گفته نمیگن کارمنه؟آخه میخام هرطورکه شده جلوشوبگیرم خیلی برام سخت بوددیدم یه بچه کوچولوی تقریباسیزده چهارده ساله بهش پول دادجنسوتحویل گرفت باورکنین انقدبی حیاوپرروتشریف داره که توکوچه هم اینکاراشومیکنه 

2706