2737
2734
عنوان

سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 31 پست
مثلا چند؟ عبدل آباد مگه سبسمونی هم داره؟؟

اره یه خیابونش فقط وسایل سیسمونیه من دیروز رفتم و ساک لوازم نی نیمو خریدم، قیمت تخت تک نوزاد هم از ۱۸۰-۲۵۰ بود

من ساک colorlandک تو دیجی کالا ۱۹۵ رو اف زده بود ۱۴۵ 

از اونجا خریدم ۹۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشگله امیدوارم نی نی هاتون توش آروم بخوابن

ممنون از دعای خیرت......انشاالله

فعلا که مامانش خواب نداره

لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین _ برای شادی روح محمدم صلوات میفرستید؟؟؟  
اره یه خیابونش فقط وسایل سیسمونیه من دیروز رفتم و ساک لوازم نی نیمو خریدم، قیمت تخت تک نوزاد هم از ۱ ...

ممنون. چه خوب

کدوم قسمت عبدل آباد میشه؟

لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین _ برای شادی روح محمدم صلوات میفرستید؟؟؟  
2728
من دقیق نمیشناسم اون سمتارو فقط میدونم ک پشت خیابونیه ک لباس فروشی داره

تو همون راسته ای که مرکز چوب و مبل هست؟؟

2738
راستش نمیدونم مرکز چوبش کجاست، حالا رفتی بپرس پیدا. میکنی منم فردا از شوهرم میپرسم ادرس دقیقشو ...

ممنون

مثلا چند؟ عبدل آباد مگه سبسمونی هم داره؟؟

بهت توصیه میکنم اصلا نری چون نه تنها ارزونتر نیست که کلی گرونتر میخری من هفته پیش به توصیه دوستان همین سایت رفتم و پشیمون برگشتم قیمت های بهار و خیابون جمهوری خیلی بهتره

برای نمونه من لحاف رو قیمت کردم ۴۲۰ تو بهار ۳۸۰

تشک بازی ۱۷۵ تو بهار ۱۳۵ 

عزیزم اگه میخوای ارزون بگیری بورو عبدل آباد،برای لوازم غیر چوبیش،کل وسایل سیسمونی رو میتونی از خیابون احد بخری،یعنی بری عبدل آباد یه خیابون اصلی وتسه خرید داره که اسمش فکر کنم احسانیه،کنار اون یه خیابونه به اسم احد،بری از هرکی بپرسی نشونت میده،توی خیابون احد که وارد شدی،پراز تیکه پارچه فروشه تا کوچه سی ام،از کوچه سی ام کلا بورس سیسمونی میشه،من برای خودم هم جمهوری رو گشتم و هم خیابون بهارو و هم تا انبار آقا بزرگ رفتم ولی عبدل آباد از همه بهتر بود،هم همه مدل جنس با همه قیمتی داشت هم واقعا کارهای شیکی توشون بود،هم ایرانی دارن و هم ترک و خارجی،من از خریدم واقعااااا راضیم،برای چوب و تخت و کمد و این حرفهاشم از اون احد نگیر،همون عبدل آباد یه کم اونطرف ترش یه جاییه به اسم سر پاسگاه نعمت آباد،که کلا راسته مبل فروشاس،اونم بپرسی نشونت میدن،بورو اونجا،دقیقا خیابون پشتیه مبل فروشا یادم نیست اسمش چی بود،یه خیابونه که کلااااااا فقط سرویس چوب سیسمونی دارن با قیمتهای عالیییییی،من خودم یه سرویس چوب دیدم خیلیییی شیک و تک بود کل سرویسش یه تومن بود،مبل شزلون کودکش 150 تومن بود،ولی خوب من منصرف شدم بخرم چون قرارشد چندماه بعداز به دنیا اومدنش خونه بخریم و احتمالا پولمون میرسه یه خوابه بخریم به خاطر همین سرویس چوب نگرفتم ولی همین تختی که عکسشو گذاتی اونجا خیلی باشه دوروبر دویست تومنه،کلا به نظرم تا عبدل آباد بورو و هم خیابون احد رو ببین و هم خیابون پشتیه مبل فروشا،ضرر که نداره قیمتم دستت میاد چون بالاخره بازم یه وقت یش میاد چیزی بخری براش

و خدایی که در این نزدیکی است.....
اره عبدل اباد داره من تعطیلات عید از یافت اباد خریدم ابعاد 130 در 70 گهواره ای و با نرده اسانسور دا ...

آسانسور؟ پله یعنی؟؟

2706