2733
2739

مادورازخانوادهامون زندگی میکنیم مادرشوهرم وجاریم بعدازیکسال اومدن خونمون عصررسیدن رفتیم بیرون یه کم گشتیم وقت شام برگشتیم خونه میخواستیم غذااماده کنیم مادرشوهرم هی به من میگفت بخداتوبشین من کارهاانجام میدم(من کمرم عمل مردم چندماهیه)منم گفتم نه شماتازه رسیدین خسته این بشینین خونمون سرامیکه اومدبرع پیشه شوهرم توتراس که میخواست جوجه هاروسیخ کنه کمکش بده پاش لغزیدمحکمممم خوردزمین تمام وزنش اومدروی دستش دستش خوردشده وجراحی میخوادومیخوان پلاتین بذارن براش...الان دوشبه بستریه کم خونه یه کم وپوکی استخوان داره توروخدااااهرکی پستمودیدبراش دعااااکنه یه غم بزرگ توی دلم داره خفم میکنه..فرداعمل میشه...زن خیلی مهربونی هست توی سن ۲۵سالگی بیوه شده وپنج تاپسربزرگ کرده یک به یک واقعانمونه خودشم عالیه دلم خیلی براش میسوزه اینقدرررگریه کردم که نگو😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

آخی دلم سوخت

باز خوبه لگنش نشکست😢

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

بچه هادوشبه خواب خوراکم شده گریه شوهرم خیلی باهام حرف میزنه ومیگه قستمش این بوده خودشم هی بهم میگه توغصه نخوربدترمیشع کمرت استرس نداشته باش../امااین دوشب اندازه ی صدساال پیرشدم بخدا..چقدررردردکشید...خداکاش نمیدیدم کاش برای خودم شده بود😢