2737
2734
عنوان

بچه ها اینجا کسی داروسازی خونده؟

136 بازدید | 8 پست

یا تو داروخونه کار میکنه؟انسولین خودکاری اولی که میگیریم قبل از استفاده باید داخل یخچال باشه  مامانم دیروز از یخچال درآورده داخل ساکش بوده اشکالی داره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کسی اطلاعی نداره؟

اگه باز نکردی ودهنوز استفاده نکردی باید در یخچال دمای ۲تا ۸ باشه ولی ااگه حالا تو دمای محیط بوده نور نخورده و هوای محیطش خیلی گرم نبوده اشکالی نداره 

💃🏼شاهزاده پاپی 🧚🏻‍♀️
2728
اگه باز نکردی ودهنوز استفاده نکردی باید در یخچال دمای ۲تا ۸ باشه ولی ااگه حالا تو دمای محیط بوده نور ...

باز نکرده داخل یخچال بود وبیرون آورده داخل ساک اومده جایی دیگه یادش رفته باز بذاره یخچال .نور که نخورده هوا معمولی بوده

شماره اش ندارم

از رو دفترچه بیمه هاتون نگاه کن.. معمولا داروخانه ها مهر میزنن رو مهرشون شماره نوشته

دختر بهاری من تو آخرین روز اردیبهشت 97 به دنیا اومد خدایاااا شکرت ..‌. همیشه دعا میکنم خدا این لذت رو نصیب همه منتظرها کنه😊
باز نکرده داخل یخچال بود وبیرون آورده داخل ساک اومده جایی دیگه یادش رفته باز بذاره یخچال .نور که نخو ...

اشکالی نداره

دیگه حالا بزاره بخچال

💃🏼شاهزاده پاپی 🧚🏻‍♀️
2738