2733
2734
عنوان

بی بی چک منفی😢

288 بازدید | 46 پست

بعد از سه روز عقب انداختن بی بی منفی بود😢😢😢اعصابم بهم ریخته س اول صبی،خدایا برسان امیدی 

اميرحسين مادر،به زندگی مامان و بابا خوش اومدی بادل معصومت برا همه مادرای منتظر نی نی دعا کن عزیزدلم "خدایا هزاران مرتبه شکرت"👪

عزیزم غصه نخور شاید اشتباه باشه دوست من تا۳ماه هم بیبی منفی میزد هم ازمایش خون الان دخترش ب دنیا اومده.

خداکنه هیچ زنی در ارزوی مادرشدن نباشه و تمام زنان سرزمینم طعم مادرشدن رو بچشن😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ایشالاااااااااا اشتب بوده

دیگه نمیخوام به خودم امید واهی بدم😢الهی بمیرم واسه شوهرم شده دلقک تا من از اون حال و هوا دربیام

اميرحسين مادر،به زندگی مامان و بابا خوش اومدی بادل معصومت برا همه مادرای منتظر نی نی دعا کن عزیزدلم "خدایا هزاران مرتبه شکرت"👪
عزیزم غصه نخور شاید اشتباه باشه دوست من تا۳ماه هم بیبی منفی میزد هم ازمایش خون الان دخترش ب دنیا اوم ...

اگه تا یکشنبه نشدم میرم آزمایش😢

عزیزم چندماه اقدام بودی؟حالاشایدخراب بوده باشه    

داره ميشه یکسال😢نه مارک روژان بود دیشب گذاشتم منفی بود،توکل به خدا

2738
ی هفته دیگه پری نشدی آز خون

آره حتما اگه نشدم البته درد زیر دل و کمر دردو دارم احتمالا امروز بشم

داره ميشه یکسال😢نه مارک روژان بود دیشب گذاشتم منفی بود،توکل به خدا

اگه باردار نبودی ازاین ماه بعدپریود،هرشب رابطه داشته باش.مطمئن باش ک باردار میشی .من اینکاروکردم نتیجه گرفتم

تیکرتولدیکسالگی دخترنازم هلساجونمه😍😍😗😗❤💝
اگه تا یکشنبه نشدم میرم آزمایش😢

انشالله ک خیره عزیزم بسپار ب خدا انشالله میای میگی بارداری

خداکنه هیچ زنی در ارزوی مادرشدن نباشه و تمام زنان سرزمینم طعم مادرشدن رو بچشن😍😍
اگه باردار نبودی ازاین ماه بعدپریود،هرشب رابطه داشته باش.مطمئن باش ک باردار میشی .من اینکاروکردم نتی ...

اگه نشدم ایماه میرم برا عکس رنگی😢

انشالله ک خیره عزیزم بسپار ب خدا انشالله میای میگی بارداری

ان شاالله توکل به خدا ،راضیم به رضای اون

2706