2733
2739
عنوان

درد پریودی در بارداری

146 بازدید | 5 پست

دوستان من ۱۹ هفته ۴ روزم هست، الان چند روزه که یکی دو بار در روز هر بار حدود ۱۵ثانیه توی دل و کمرم دردی شبیه پریود ولی خیلی خیلی خفیف دارم،

خیلی نگرانم... خطرناکه؟ ممکنه علامت زایمان زودرس باشه؟😔

بچه‌دار شدن مثل این است که بگویم: من به‌دنیا آمدم، مزه‌ی زندگی را چشیدم و آن‌قدر خوب است که ارزش تکثیر دارد💚🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو دکترحتما. چون من تو اینترنت خوندم که این علایم رو دیگه نباید داشته باشی فقط یکی دو روز موعدپریو ...

هفته‌های اول که خیلی شدید داشتم، قشنگ زمین‌گیر میشدم وقتی درد میگرفت. اون موقع دکتر گفت طبیعیه اما الان خیلی میترسم با اینکه خیلی خفیفه. 

سه روز دیگه نوبت دکترمه، تا اون موقع صبر کنم؟

بچه‌دار شدن مثل این است که بگویم: من به‌دنیا آمدم، مزه‌ی زندگی را چشیدم و آن‌قدر خوب است که ارزش تکثیر دارد💚🍃
2728
هفته‌های اول که خیلی شدید داشتم، قشنگ زمین‌گیر میشدم وقتی درد میگرفت. اون موقع دکتر گفت طبیعیه اما ا ...

سلام ، من هفته ١٤ هستم و از ديشب درد لگني پريود و درد زير شكم دارم هي ميگيره ول ميكنه ولي شديد لكه بيني هم ندارم شما هم درداتون اين مدلي بوده يا اينكه زودگذر بود ؟ 

مِي بخور، منبر بسوزان ، مردم آزاري مكن 🌹