2737
2734
عنوان

پاسخ به سئوالات شما در مورد آزمایشهای دابل مارکر و تریپل و کواد مارکر

| مشاهده متن کامل بحث + 166688 بازدید | 388 پست
سلام

اگه براتون امکان داره بگید ازمایش من نرمال بوده یا نه؟

Gestrational age: 12 weeks + 5 days from CRL
FHR: 167 bpm
Crown-rumb length(CRL: 63.7 mm
Nuchal translucency : 2..00 mm
Ductus Venosus PI: 1.00
Placenta: anterior low
Amniotic fluid: normal
Nasal bone: present
Tricuspid Doppler: normal

Free B-hcG ...49.10 IU/I... equivalent to 1.478 MoM
PAPP-A ... 7.855 IU/I... Equivalent to 2..49 MoM
Mean Arterial Pressure: 87.0 mmHg... equivalent to 1.030 MoM

Trisomy 21....1: 455... 1:9096
Trisomy 18....1:1110...<1:20000
Trisomy 21... 1: 3482....<1:20000
Fetal growth restriction before 37 weeks ..... 1:1051

میشه لطفا توضیح بدید که آیا نرمال هست؟!
خدا در درون من است ، متاسفم لطفا مرا ببخش متشکرم دوستت دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام و عرض ادب آزمایشگاه پارسه یک هفته پیش تست تشخص جنسیت دادم که 90 % گفتید منفی است و چون برام خیلی خیلی مهمه باید هفته بعد برا تکرار بیام اما سوالم اینه از کجا میشه فهمید که میزان y در خون مادر کم بوده که شما نتونستید اونو پیدا کنید و یا اینکه اصلا وجود نداشته .منظورم اینه که می تونم هنوز هم امیدوار باشم که در تست دوم جواب فرق کنه ؟ آیا از این موارد داشته اید؟
سلام.من الان ده هفته باردارم و خیلی کنجکاوم که زودتر جنسیت جنینم مشخص شه ولی ساکن اهوازهستم.آیا آزمایشگاهی در اهواز هست که نمونه خون رو برای شما ارسال کنه تا تست pgtmb رو برام انجام بدید؟
2731
سلام من تو جواب امینوسنتزم مارکرهایی توی بعضی از کروموزهای جنینم مشاهده شد ینی یک عدد کروموزوم اصافه نصفه که میگن این مورد خیلی کمیابه و نمیدونیم چیه حالا تست areey hcg دادم که ببینن این مارکر میتونه خطر ناک باشه یا نه یعنی حاوی ژن هست یا نه ... مامانای عزیز تاحالا کسی همجین موردی داشته یا نه؟؟؟
سلام من تو جواب امینوسنتزم مارکرهایی توی بعضی از کروموزهای جنینم مشاهده شد ینی یک عدد کروموزوم اصافه نصفه که میگن این مورد خیلی کمیابه و نمیدونیم چیه حالا تست areey hcg دادم که ببینن این مارکر میتونه خطر ناک باشه یا نه یعنی حاوی ژن هست یا نه ... مامانای عزیز تاحالا کسی همجین موردی داشته یا نه؟؟؟
2738
ا سلام و خسته نباشید من هفته 14 بارداری هستم با سن 37 سال جواب ازمایش غربالگری من بصورت زیر می باشد با وجود منفی بودن موارد دکترم پیشنهاد انجام cell free DNA رو دادن در ضمن فرزند دومه و فرزند اولم سالم و پسر ،میخواستم راهنمایی کنید که آیا نیازی به انجام این مورد هست یا خیر ؟ PAPP-A : 1270MLU/L FREE B-HCG :20.1 DOWN SYNDROME : SCREEN NEGATIVE , FINAL RISK 1:1200 TRISOMY 18/13 : SCREEN NAGATIVE , FINAL RISK 1:1840 NT:1.7 ممنون میشم زودتر جوابمو بدید ،خیلی نگرانم

سلام من 32 سالم هست اصلا توی خانواده مشکل ژنتیکی نداریم و ازدواج فامیلی هم نیست  NT:1/61آزمایشات نوبت اولم یعنی دابل مارکر اینترمدیت ریسک شد نوبت دوم یعنی کواد مارکر سیکوئنشیال انجام دادم های ریسک شد سندرم داون 1:270 و SLOS هم مثبت1:50 شد آزمایش آمینو سنتز انجام دادم جواب نرمال هست و آنومالی اسکن هم نرمال بود .حالا یکی اینکه میخواستم بدونم چه دلیلی داره که آزمایشاتم مثبت شد ولی آمینوسنتز نرمال بود دوم اینکه حالا با وجود جواب نرمال آمینو سنتز لازم هست مراقبت خاصی انجام بدم و یا به آزمایش یا سونوگرافی دیگه ای هم نیاز هست یا نه ممنون میشم جواب بدید

2706