2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تو نت سرچ کن چندتا دعا هست

تو مفاتیح هم یه نماز هست انگار چند سال پیش برا یه موردی یکی از اشناها خونده بود ولی من الان یادم نیس چی بود

سرچ کنی پیدا میکنی
مراقب دوست مجازیمون باشیم شاید با تلنگر نیش زبان ما بشکند!!!
سرچ کردم تو این نی نی سایت هم بود ذکرها رو گفتم اما فایده ای نکرد نمازم سرچ می کنم فردا می خونم بچه ها چه گلی به سر بگیرم اگه پیدا نشه ؟ بدل دست کنه ک همه می فهمن بدله
یکی از کاربرا میگفت نذر حاج آقا سوزنی کنید ردخور نداره
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
ناگفته نماند خودم انگشترم گم شده بود فاتحه نذرش کردم روی مبل پیداش کردم
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
بهانه جان مثلا چی نذر اقای سوزنی کنیم؟ مثلا بگم صلوات می فرستم برای شادی روحش اگه پیدا شد؟ بعد هیچ کاری نکنم و همچنان بگردم؟
اخه بچه ها میشه این دعا ها رو بخونی بعد مثلا جایی ک 100 بار گشتی و نبوده پیداش کنی؟ نمیشه که
جاهایی که به عقل جنم نمی رسیده گشتم نیست
2706