2733
2734
عنوان

بواسیر😢

284 بازدید | 13 پست

خیلی خارش دارم ...رووم نمیشه برم دکتر...یه درمانی بهم بگین تو روخد😣

تو اگر دغدغه ات مردم شام و یمن است.                      من دلم پیش غریبی ست که نامش وطن است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگ اونا ک بواسیر دارن خارش میکیرن؟ شنیدم درد میکنه اخه؟ برو دکتر اینجوری یمونی برات بده

درد ندارم...فقط میخاره🙈

تو اگر دغدغه ات مردم شام و یمن است.                      من دلم پیش غریبی ست که نامش وطن است.
2731
یه دوره رکتول استفاده کن خیلی خوبه

عزیزم پماده...برم داروخانه بگم رکتول بده؟

2738

ینی چی روم نمیشه برم دکتر پاشو برو خودتو گرفتار نکن 

برو دکتر داخلی 

اگزم مطمینی که بواسیره از پماد و شیاف انتی همورویید استفاده کن خیلی خوبه دکتر بهم داده بود , و اگه یبوست داری شربت لاکسی ژل بخور

برای ظهور امام زمان لطفا صلوات

سلام بچه ها من یکی از دوستام تو دوران بارداریش بواسیر گرفت بخاطره شرایطش نمیتونست عمل جراحی انجام بده رفت پیش دکتر زارعی تو کلینیک جراحی  با لیزر واسش برداشت و راحت شد آدرس سایتشم این باشه فک کنم  https://jarah.clinic

دکتر زنم خجالت میکشم...کلا کم رو ام☹😢

عزیزم اصلا خجالت نداره که سلامتیت خیلی مهمتره

من حدودا یک سال پیش این مشکل رو داشتم

سعی کردم خودکم با درمانای سنتی خوبش کنم اما نشد چون مدت طولانی تری گذشت با لیزر درمانش کردم

منم خیلی میترسیدم و خجالت میکشیدم ولی انقد محیط و رفتار پرسنل و پزشک خوب بود واقعا همه رو از بین برد

من مجموعه ایران کلینیک رفتم خداییم راضیم