2733
2734

آره 

الکسیس سانچزه  بازیکن فوتباله   کاربیمو شوهرم ساخته اسم بازیکن محبوبشو بخوره تو سرش گذاشت نام کاربیم بنده خدا گفت بعداً خودت عوض کن حالا عوض نمیشه    حالا همه با هم یک صدا بگین الکسیس سانچز الکسیس سانچز هوراااا 

اره میشه یک خط رو میذاری تل نصب میکنی برش میداری باز یک مدل تل دیگه بایک خط دیگه نصب میکنی جفتش هم فعاله

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
چرا رمز داره يعني فرق داره با هم ًافرادي كه تو ت ل گ  هستن؟

کد هست واسه امتیت ک کسی،هکت نکنه رمز،بزنی میشه بعدش  اون پیام رمز،میره برا تل اولت ماک کن نفهمه😂😂😂

خدا جون دوستم داری؟ مگه من بنده تو نیستم؟ 

از کجا میدونی دوتاش رو ی خطه؟آخه بدرد نمیخوره رو یکیش رمز بذاره اگر رو ی خط باشه اون یکی ک رمز نداره همه چیو نشون میده

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 
2706