2733
2739
عنوان

بچه ها با شوهری ک دست بزن داره باید چطور برخورد کرد خیلی افسرده شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1598 بازدید | 144 پست

اوففف اصلا نباید بهشون بگی بالا چشمت ابروست شوهره من اول یه چیزی پرت میکنه من میفهمم یعنی ادامه بدم میخورم جدیدا ادامه نمیدم گوش شیطون کر رفع شده هیچی نگو فرداش هر چی خواستی بگو.

پسرم ❤❤😍😍😘😘
ن نرفتم مشاور اگه.من چیزی بگم ک بهش بر بخوره میزنه 

وا چ بیشورینی چی...ببین توام حتمابزنش داینسانگاش کن چیز پرت کن طرفش بخوره جای حساسش مث چی صدابده...اه 😠😠😠

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اصلا نباید بذاری عادی بشه

هر بار که کتک زد اولا زنگ بزن به پدر و مادر خودش یا خودت

بعدشم سریع بعدش برو کلانتری برگه بده بری پزشک قانونی

ازش شکایت کن

همین شوهر تو خیابون مردمو نمیزنه

چون میدونه بزنه طرف میره شکایت میکنه

ولی وقتی بدونه یه نفر کتک میخوره صداشم در نمیاد بازم میزنه

این کارار رو بکن که بترسه

کنارشم وقت مشاور بگیر

به نظرم با همچین مردی یه سال میشه کش و قوس کرد شاید بهتر شه

بهتر نشد باید طلاق گرفت

بچه هم که اصلا

2740

تیکرتو وردار شوهرت آدم بشو نیس 

بعدازازدواج؛هیچ‌سرکشی‌عاقل‌نمیشه، هیچ‌معتادی‌ترک‌نمیکنه،هیچ‌افسرده‌ای به‌وجدنمیاد...لطفامردم‌رو‌اسیرمریضاتون نکنید.
اره دارم بچه ب خاطر بچم نمیخوام برم چون بچه رو ب من نمیده خانوادش از خودش بدترن میترسم بزنن بچمو

راه هایی داره که بچه هم بگیری ازش هربار که میزنه نامه پزشک قانونی بگیر شکایت کن و بگو خودم و بچم امنیت جانی نداریم صلاحیت نداره که بچه بدن بهش 

ضمن اینکه بچه تا ۷ سالگی حق قانونی مادره و بعد ۹ سالگی حق انتخاب با خودشه

هرکسی شوهرشو بهتر میشناسه مثلا من شوهرم وقتایی که خییلی باهاش کل کل میکنم راجع به خونوادش اینطوری قاطی میکنه

وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.

من هروقت با شوهرم بحثمون میشد یا بهش برمیخورد بعد یه کم فکرمیکردم که چقدر دوسش دارم میرفتم با بوس بوس و قربون صدقه رفتن ازدلش درمیاوردم و میگفتم ببین دوتامون اشتباه کردیم بعد توضیح میدادم میگفتم حالا تو بگو من کجای کارم یا حرفم اشتباه بود تا دیگه تکرار نکنم ولی اگرحق با من بود با لوس کردن خودمو بچگونه حرف زدن بهش میفهموندم حق با من بوده ولی میگفتم بااین حال بازم ببخشید اونم میگفت حیف که خیلی دوستت دارم و قضیه حل میشد به همین راحتی.

سعی کن زیاد باهاش دهن به دهن نشی و از حر و بخث دوری کن

وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.
هرکسی شوهرشو بهتر میشناسه مثلا من شوهرم وقتایی که خییلی باهاش کل کل میکنم راجع به خونوادش اینطوری قا ...

دقیقا ماله منم نسبت به اون کثافتها اینطوره

پسرم ❤❤😍😍😘😘
2706